Ochrona przed korozją na przeszlifowanych powierzchniach

1 sierpnia 2016, 12:57

Marka Spies Hecker oferuje nowy, szybkoschnący podkład gruntujący 1K w sprayu.

Priomat 1K Spot Primer 4074 to produkt do gruntowania niewielkich powierzchni, które zostały przeszlifowane do gołego metalu. Spray jest idealny do aplikacji na rogach i krawędziach elementu. Podkład można zastosować tuż przed aplikacją lakieru bazowego – Spot Primer zapewnia krótkie czasy schnięcia oraz doskonałą przyczepność.

„Już po aplikacji 1,5 warstwy, Priomat Spot Primer 4074 zapewnia dobrą ochronę antykorozyjną. Po 10-15 minutach schnięcia w temperaturze otoczenia produkt może zostać pokryty lakierem bazowym. Priomat Spot Primer 4074 można stosować z wodorozcieńczalnymi systemami Permahyd Hi-TEC Basecoat 480, jak również Permahyd Basecoat 280/285 marki Spies Hecker” – powiedział Tomasz Kazakidis, Doradca Techniczny marki Spies Hecker.

Szybka aplikacja
Jednokomponentowy podkład Spot Primer 4074 jest gotowym do użycia produktem o długiej żywotności. Spray zapewnia wygodną aplikację, a cały proces jest szybki i prosty. Dodatkowym atutem jest eliminacja czynności związanych z czyszczeniem pistoletu, co również skraca czas naprawy.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Renowacja nowych kolorów Peugeot z marką Spies Hecker
Renowacja nowych kolorów Peugeot z marką Spies Hecker

Po przeprowadzeniu dokładnej analizy technik renowacji nowych, matowych kolorów samochodu Peugeot, Spies Hecker wydał szczegółowe wytyczne opisujące jak powinien wyglądać proces naprawy. Informacje są już dostępne na stronie internetowej. Uaktualnione wytyczne pomogą warsztatom lakierniczym odtworzyć matowe lakiery wykorzystywane przez markę Peugeot – Ice Silver oraz Ice Grey. „Gruboziarnisty lakier zmienia barwę w zależności od punktu […]

Nowy pigment ze szklanymi drobinkami od Spies Hecker
Nowy pigment ze szklanymi drobinkami od Spies Hecker

W odpowiedzi na nowe kolory specjalne oferowane przez producentów samochodów, Spies Hecker wprowadza do swojej oferty nowy pigment ze szklanymi drobinkami. Można go stosować zarówno z systemem Permahyd Hi-TEC 480, jak i Permahyd 280/285. Pigment Permahyd WT 304 Magic Sparkle Effect zawiera szklane drobinki, które umożliwiają uzyskanie unikalnego wykończenia lakieru. Nowy produkt umożliwia renowację najnowszych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!