Linor wspiera niezależny rynek

4 grudnia 2007, 0:00

Niezależny rynek motoryzacyjny stale atakowany jest przez koncerny samochodowe. Dlatego też ważna jest integracja wszystkich firm i środowisk, które mogą bronić interesów niezależnego rynku.

Kolejną firmą, która zaangażowała się w obronę tego rynku, tym samym własnych interesów, jest producent linek firma LINOR.

LINOR jest firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem, produkującą pełną gamę linek przede wszystkim do samochodów osobowych i dostawczych. Firma również w swojej ofercie posiada duży wybór linek do samochodów zagranicznych.

Dzięki wysokiej jakości, potwierdzonej przez certyfikat jakości wydany przez PiMOT oraz certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2000, LINOR zajmuje ważne miejsce na rynku krajowym. Wyroby ich dostarczane są także do krajów Unii Europejskiej i Wspólnoty Niepodległych Państw. Więcej informacji znajduje się na stronie www.linor.waw.pl .

Przyszłość niezależnego rynku motoryzacyjnego zależy głównie od kroków, jakie podejmowane są przez firmy przyłączające się do Grupy Inicjatywnej Producentów. Poszerzając tę Grupę zwiększamy skuteczność działań dla obrony samochodowego rynku części zamiennych.

Wszelkich informacji o współpracy z Grupą Inicjatywną Producentów udziela Pani Agnieszka Mądry – info@gip.org.pl , tel.: 0607 470 967.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!