Kupuj produkty Valeo i odbieraj nagrody. To prostsze niż myślisz!

, 8 stycznia 2020, 23:26

Valeo uruchomiło nowy, w pełni cyfrowy program lojalnościowy, umożliwiający zdobywanie licznych nagród. Co ważne, jest on niezwykle prosty w obsłudze i nie wymaga dużego zaangażowania ze strony uczestników.

Mechanicy, którzy kupują i montują części Valeo mogą otrzymać nagrody w nowym programie lojalnościowym Valeo Specialist Club. Jest to w 100% cyfrowy program, który nie wymaga czasochłonnych i problematycznych czynności takich jak kolekcjonowanie faktur czy wycinanie i wysyłanie kodów kreskowych z opakowań. Aby zbierać punkty i zdobywać nagrody wystarczy ściągnąć aplikację i rejestrować zakupione produkty skanując je za pomocą smartfona.

Pobierz aplikację Specialist Club na swojego smartfona

Aplikacja Specialist Club jest dostępna w sklepach App Store® i Google Play™. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło “Specialist Club”. Aplikację można znaleźć także na stronie internetowej www.valeoservice.pl/specialistclub – jej pobranie jest bezpłatne.

Aby zdobywać nagrody wystarczy wykonać trzy proste kroki:

1 krok: kod produktu zeskanować smartfonem lub wprowadzić online ręcznie (punkty natychmiast zostaną dodane do konta)
2 krok: na bieżąco sprawdzać liczbę punktów
3 krok: wykorzystać zgromadzone punkty do zamówienia nagród w sklepie, które zostaną wysłane bezpośrednio do warsztatu.
Nagradzane są zarówno zakupy części z sektora pojazdów osobowych jak i ciężarowych.

Ponadto dla użytkowników aplikacji Specialist Club przygotowywane są dedykowane promocje, które pozwolą na jeszcze efektywniejsze zdobywanie punktów i co za tym idzie, szybsze odbieranie nagród.

Wejdź na www.valeoservice.pl/pl/specialistclub po więcej informacji i zobacz nagrody, które możesz zdobyć dzięki programowi.