Plusy i minusy pracy w ASO i warsztacie niezależnym – ankieta

, 29 listopada 2019, 7:26

Niejeden z nas zadaje sobie czasami pytanie o to, czy czuje się dobrze w swoim miejscu pracy i czy nie byłoby mu lepiej gdzie indziej. Jest to zupełnie naturalne zjawisko, które w branży napraw pojazdów często koncentruje myśli mechaników wokół dylematu: warsztat niezależny czy ASO? W dzisiejszej ankiecie pytamy mechaników co sądzą o pracy w obu tych miejscach?

W naszej ankiecie pytamy przede wszystkim o osobiste doświadczenia, a nie zasłyszane opinie. Pracowałeś kiedyś w ASO lub warsztacie niezależnym, a może w obu tych miejscach? Koniecznie weź udział w naszej ankiecie. Zachęcamy także do podzielenia się swoimi przemyśleniami w komentarzach pod artykułem.

 

Ankieta została zakończona!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Jeździć obserwować, 29 listopada 2019, 22:37 1 -1

W lutym minie rok odkąd postanowiłem spróbować pracy w ASO, do tego czasu pracowałem w 4 różnych prywatnych warsztatach(mój staż pracy to 12 lat) i żałuję że nie zrobiłem tego wcześniej... cenie sobie obecna pracę, odeszło mi bardzo wiele obowiązków nad którymi musiałem tracić swój czas... mam więcej czasu dla siebie i co najważniejsze więcej pieniędzy.

Odpowiedz

Jojo, 30 listopada 2019, 19:44 1 0

W aso praca to rozrywka ,w niezależnym wczasy.

Odpowiedz

Wojtek, 5 grudnia 2019, 8:06 2 0

Praca w niezależnym to ciągle zdobywanie wiedzy, rozwój, różnorodność, a w aso to odkręcanie srubek i wymiana części. Zdecydowanie polecam niezależne.

Odpowiedz

Anonim, 1 grudnia 2019, 22:29 3 0

praca w niezależnym warsztat to często harówka z duża ilością obowiązków pełna wyzwań na każdym kroku w aso to w 90% rutyna powtarza się te same czynności bez walki z zardzewiałymi śrubami i poprawianiem po 10 którzy próbowali naprawić... prawda jest taka ze w nieautoryzowanym serwisie jest cięższa i bardziej wymagająca praca ale dająca więcej satysfakcji a aso daje lepsze warunki pracy i lepsze zarobki oraz ogromne zaplecze techniczne ciężko jednoznacznie stwierdzić która jest lepsza aktualnie pracuje w aso wcześniej w normalnym warsztacie jedna i druga praca ma swoje plusy i minusy

Odpowiedz