Auto Partner autoryzowanym dystrybutorem Motul

, 29 stycznia 2019, 13:41

Z początkiem 2019 roku spółki Auto Partner SA i Motul podpisały umowę, na mocy której Auto Partner został wyznaczony autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Motul.

Produkty Motul dostępne są już w sieci sprzedaży AP od wielu lat, a zawarta umowa jest potwierdzeniem, że dystrybutor jest pewnym i sprawdzonym dostawcą, posiadającym ogólnopolską sieć sprzedaży pokrywającą praktycznie 100% rynku.

Umowa ta stanowi rozwinięcie oferty produktowej oraz zwiększenie dostępności wszystkich produktów Motul, a także rozszerza możliwości szkoleniowe w Auto Partner SA.

Z pełną ofertą produktów marki Motul dostępnych w sieci sprzedaży Auto Partner zapoznać się można na stronie internetowej www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale AP.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Wojtek, 29 stycznia 2019, 21:31 15 -4

Dobra decyzja Motula ! W końcu porządni dystrybutorzy, posiadający świetną logistykę i dystrybucję dołączają do dystrybucji tego oleju. Nie da się budować takiej marki tylko o "monoolejowców" walczących wyłącznie ceną. AP wyniesie motula na wyższy poziom.

Odpowiedz

Dwarf, 30 stycznia 2019, 20:16 2 -5

Tak tak, już widze jak partner wozi tymi punciakami neczke 208L ??

Odpowiedz

Edwin Waligura, 1 lutego 2019, 10:14 0 0

Już widzę jak Dwarf kupuje beczkę Motula. :)

Odpowiedz

dwarf, 1 lutego 2019, 21:38 0 0

Ja nie musze jej kupować bo ja je sprzedaje:) w ilości jakiej Ci się nie śniło:P

Odpowiedz