Ruszył polski fan-page NGK-NTK na Facebooku

, 11 września 2018, 10:32

Polski fan-page firmy NGK SPARK PLUG EUROPE na Facebooku wystartował. Firma znana przede wszystkim z produkcji elementów układu zapłonowego do samochodów, stworzyła miejsce do dyskusji dla miłośników motoryzacji.

Strona skierowana jest głównie do wszystkich osób związanych z motoryzacją – od personelu warsztatów, po pasjonatów samochodów, motocykli i motorsportu. Oferuje mieszankę wątków związanych ze światem NGK-NTK oraz wskazówki techniczne dostarczające informacji o nowych produktach i zapewniają wsparcie montażowe dla mechaników. Dodatkowo informacje dotyczące wydarzeń w motorsporcie, historie, filmy i konkursy z nagrodami mogą dostarczać rozrywki.

– Dialog z klientami w sieci jest dziś podstawą każdego biznesu. To właśnie umożliwiają nam media społecznościowe. Uruchomienie fan-page’a to kolejny krok ku stworzeniu społeczności pasjonatów motoryzacji, skupionych wokół marki NGK-NTK w Polsce. Nasi fani będą mieli bieżący dostęp do wielu ciekawostek i zasad związanych z serwisowaniem silników wyposażonych w urządzenia marki NGK oraz pozostałych, istotnych informacji. Mamy nadzieję, że nasz fan-page będzie miejscem, gdzie toczyć się będzie wiele interesujących dyskusji, nie tylko na temat świata NGK-NTK, ale na temat motoryzacji w ogóle – zapewnia Katarzyna Banaszek, Specjalista ds. Trade Marketingu z Przedstawicielstwa NGK SPARK PLUG EUROPE w Polsce.

Fan-page NGK-NTK można znaleźć pod adresem: www.facebook.com/ngkntkPL

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!