Przenośny oscyloskop diagnostyczny

, 8 września 2017, 11:23

Firma CarScope Viso opracowała samochodowy oscyloskop diagnostyczny nowej generacji. Jest on w stanie sprawnie działać w każdym środowisku i warunkach, zarówno w warsztacie jak i w terenie.

CarScope Viso jest urządzeniem pomiarowym sygnałów analogowych i cyfrowych. Jest przeznaczony do wszystkich tradycyjnych testów diagnostycznych. Sprawnie działa w wielomarkowym środowisku samochodów osobowych, motocykli, skuterów, quadów, sprzętu motorowodnego, a ponadto samochodów ciężarowych, autobusów, pojazdów specjalnych, maszyn rolniczych i budowlanych.

Wbudowana bateria litowa zapewnia mobilność użytkowania. Zastosowane rozwiązania wynikają z filozofii marki DITEX. Mają na celu całkowitą eliminację kabli z warsztatu i zapewnienie pełnej swobody pracy mechanika.

Możliwości urządzenia można przetestować w prosty sposób. DITEX przedstawia program demonstracyjny CarScope Viso. To unikalny program oparty na systemie Windows, działający prawie całkowicie jako prawdziwy oscyloskop CarScope Viso. Jest on skierowany do wszystkich, którzy chcieliby uzyskać więcej informacji na temat możliwości programu Viso bez jego zakupu.

Program demonstracyjny CarScope Viso można pobrać tutaj:
www.autoditex.com/share/VisoDemo_Setup.exe

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!