65 nowych zestawów INA KIT z napinaczem i pompą wody

, 5 grudnia 2016, 12:24

Schaeffler rozszerzył ofertę zestawów z napinaczem oraz pompą wody. Dzięki 65 nowym zestawom INA KIT, firma zapewnia pokrycie 150 milionów pojazdów z 230 numerami referencji.

W ciągu ostatnich trzech lat zapotrzebowanie rynku na kompleksowe zestawy naprawcze z pompą wody wzrosło ponad trzykrotnie. “Dzięki stopniowemu rozszerzaniu naszej oferty dostosowujemy się do potrzeb rynku i wzmacniamy pozycję marki INA jako eksperta w zakresie rozwiązań dla silnika” tłumaczy Dr. Robert Felger, Senior Vice President Product & Marketing, Schaeffler Automotive Aftermarket.

Ponieważ odstępy między przeglądami technicznymi ulegają ciągłemu wydłużaniu, nie zaleca się wymiany pojedynczych elementów. W przypadku naprawy napędu rozrządu wymieniane są przeważnie wszystkie elementy napędu pasowego razem z pompą wody, tak aby uniknąć kolejnych napraw w krótkim czasie. Dzięki zestawom INA z napinaczem i pompą wody warsztat naprawczy otrzymuje wszystkie niezbędne elementy, łącznie z uszczelkami i śrubami, a także – w razie konieczności – z termostatem. Takie rozwiązanie oszczędza czas i minimalizuje koszty pracy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!