iWash: terminal dotykowy dla zindywidualizowanego mycia samochodu

, 24 maja 2016, 23:23

WashTec, wiodący na świecie dostawca rozwiązań dla myjni samochodowych, określa na nowo sposób mycia naszych pojazdów dzięki nowemu iWash. Jego interaktywne ekrany dotykowe pozwalają klientom wybrać optymalny program mycia tak, aby ich auto za każdym razem było perfekcyjnie umyte.

 

 

Od teraz koniec z rygorystycznymi, z góry ustawionymi programami mycia. Dzisiejsi klienci oczekują elastycznej obsługi i prostych, intuicyjnych rozwiązań podczas wybierania programu mycia. To jest dokładnie to, co oferuje iWash – kierowcy decydują czego chcą i dostają taki program, jakiego akurat potrzebują w danym czasie. Oprócz zwiększania wolności wyboru klienta przy tworzeniu programu mycia, iWash pomaga również promować biznes właścicielowi myjni.

Zindywidualizowane dodatki i intuicyjne rozwiązania

Zasada działania: po wybraniu podstawowego programu (szybkie mycie, mycie intensywne lub kompletna pielęgnacja) użytkownicy mogą wybrać spośród wielu rodzajów zindywidualizowanych dodatków, takich jak „intensywne czyszczenie po owadach”, „wysokociśnieniowe zmywanie trudnego brudu”, „intensywne mycie felg”, „mycie podwozia” oraz uzupełniających programów pielęgnacyjnych. W oparciu o wybrane opcje, system sterowania myjnią określa idealny program czyszczenia, który niezwłocznie przedstawia klientowi wraz z całkowitą ceną i czasem mycia dla wybranej kombinacji. To wszystko sprawia, że obsługa klienta iWash jest indywidualna i całkowicie przejrzysta.

Innowacyjne podejście WashTec odzwierciedla ducha czasów i powoduje, że mycie pojazdów jest przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Prosty, intuicyjny system operacyjny pozwala klientom szybko wybrać taki program mycia, jakiego potrzebują w danej chwili. iWash wprowadza nowoczesną, nieskomplikowaną obsługę klienta do świata mycia pojazdów, sprawiając, że wizyta w myjni samochodowej jest dla klienta pozytywnym doświadczeniem.

Myjnia przyszłości

Stworzony przez WashTec system iWash skupia się na unikalnym i przyszłościowym podejściu do czyszczenia samochodów.

– „To otwiera całkiem nowe możliwości dla właścicieli myjni. Oferując ludziom produkt, do którego będą pozytywnie nastawieni operatorzy myjni co sprawi, że lojalność klienta będzie większa niż kiedykolwiek wcześniej. A to na dłuższą metę przyczyni się do wzrostu zysków. Jeśli mycie samochodów okaże się zabawą, to będziesz mył swoje auto częściej” – twierdzi Wolfgang Dietsch, kierownik produktu WashTec Gantry Systems, w swojej wypowiedzi skierowanej do każdego, kto zechce zarabiać na myjniach samochodowych.

 

O WashTec: Założona w Niemczech, w Augsburgu, Grupa WashTec (www.washtec.de) jest wiodącym na świecie dostawcą innowacyjnych rozwiązań dla myjni samochodowych. WashTec zatrudnia powyżej 1 700 osób i jest reprezentowana przez należące do niej filie na rynkach bazowych w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, jak również w Chinach i Australii. WashTec jest także reprezentowana w około 65 krajach poprzez niezależnych partnerów biznesowych.

W celu uzyskania więcej informacji, można kontaktować się z:

WashTec Polska Sp. z o.o.
Telefon: +48 782-402-999
Email: biuro@washtec.de

Dowiedz się więcej

WashTec Polska na targach Stacja Paliw 2016
WashTec Polska na targach Stacja Paliw 2016

WashTec Polska, producent myjni samochodowych, serdecznie zaprasza do odwiedzenia stanowiska firmy podczas targów Stacja Paliw w Warszawie w dniach 11-13 maja 2016r. WashTec po raz kolejny zaprezentuje myjnię dwustanowiskową JetWash oraz SoftCare2Pro. Myjnia bezdotykowa JetWash oferuje rozwiązania dla każdego obszaru zastosowań w zależności od potrzeb: od 1 do 8 stanowisk mycia w systemie kontenerowym, moduły myjące do […]

WashTec na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu
WashTec na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu

Firma WashTec będzie miała swoje stoisko na targach TTM w Poznaniu. Producent myjni zaprezentuje dwie maszyny oraz zaprosi do zapoznania się z pełną ofertą. Na stoisku WashTec będzie można zobaczyć myjnie JetWash – 2 oraz SoftCare 2 Pro. JetWash to myjnie samoobsługowe. WashTec oferuje rozwiązania dla każdego obszaru zastosowań w zależności od potrzeb: od 1 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!