Targi Automechanika 2024. Polski akcent we Frankfurcie.

10 lipca 2024, 12:55

Targi Automechanika we Frankfurcie nad Menem to jedno z najważniejszych wydarzeń branży aftermarket, przyciągające setki wystawców z 175 krajów oraz tysiące odwiedzających z całego świata. Na miejscu oczywiście możemy spodziewać się też polskich akcentów.

automechanika Frankfurt

Targi Automechanika 2024

Już 10-14 września 2024 we Frankfurcie nad Menem odbędą się Targi Automechanika. Na miejscu możemy spodziewać się prezentacji najnowszych technologii, produktów i usług z branży motoryzacyjnej, przedstawianych przez specjalistów i entuzjastów swojego fachu.

Targi będą bogate w szeroki zakres tematyczny, obejmujący nie tylko części samochodowe, ale także wyposażenie warsztatów, elektronikę, akcesoria oraz technologie naprawcze i zarządzanie flotą. Będą również okazją do nawiązywania kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami kształtującymi przyszłość motoryzacji.

Na miejscu nie zabraknie wystawców z całego świata, stąd też możemy się spodziewać również polskich akcentów. Intencję wzięcia udziału w wydarzeniu złożyło ponad 200 polskich firm na łączną powierzchnie prawie 6000 metrów kwadratowych.

Wśród nich jest OXIMO, czyli polski producent wycieraczek. Firma przedstawi swoje najnowsze modele, w tym produkty przystosowane między innymi do samochodów elektrycznych. Na miejscu znajdą się także przedstawiciele, którzy są gotowi do rozmów biznesowych i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości dotyczących aspektów technicznych swoich produktów. Targi Automechanika będą świetną okazją, by zobaczyć proces rozwoju polskiej firmy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!