Groupauto International przyznało tytuł “Dostawca Roku 2023”. Kogo wyróżniła sieć dystrybutorów?

10 listopada 2023, 11:24

Podczas dorocznego kongresu w Stambule, Grupoauto International uhonorowało nagrodą najlepszego dostawcę roku 2023. Tegoroczną nagrodę przyjął Philippe Colpron, Dyrektor Dywizji ZF Aftermarket.

Dostawca Roku 2023 został wybrany

Firma ZF Aftermarket została uhonorowana tytułem „Dostawcy Roku 2023” przez Groupauto International (GAI) podczas dorocznego kongresu, który odbył się w Stambule. Zdobycie tego zaszczytnego wyróżnienia jest potwierdzeniem zaangażowania firmy
w opracowywanie innowacyjnych rozwiązań i zapewnianie obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Philippe Colpron, Dyrektor Dywizji ZF Aftermarket, przyjął nagrodę i wyraził swoją radość, mówiąc:

– Czujemy się zaszczyceni faktem, że zostaliśmy uhonorowani tą nagrodą. Podkreśla ona nasze stałe zaangażowanie w zapewnianie lepszej obsługi naszym klientom. Motywuje nas również do jeszcze cięższej pracy i dalszego dbania o naszych klientów, ponieważ nadal rozwijamy branżę i cyfryzację ekosystemu mobilności.

GAI, międzynarodowa sieć punktów serwisowych i dystrybutorów części zamiennych dla samochodów osobowych i dostawczych, co roku przyznaje swoim partnerom biznesowym nagrodę „Dostawca Roku 2023” w uznaniu za ich wybitne osiągnięcia. Głosy decydujące o przyznaniu nagrody bazują na działalności prowadzonej w ramach sieci GAI w 15 734 punktach sprzedaży w 109 krajach. Kryteria oceny obejmują jakość produktów i programów, a także transakcje biznesowe dostawców z poszczególnymi członkami grupy zajmującej się sprzedażą hurtową. Wyniki te oceniane są na podstawie takich czynników jak dostępność, poziom obsługi dostaw, wsparcie techniczne, wsparcie marketingowe i sprzedażowe oraz inne usługi.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!