Właściciel serwisu MVS, stracił swój warsztat. Prośba o wsparcie.

26 października 2023, 8:47

Paweł Gancarczyk to postać doskonale znana w naszej branży. Jest właścicielem warsztatu zajmującego się serwisem skrzyń biegów i regeneracją konwerterów, współprowadzi także kanał YouTube “AUTOmatyczni”. Niestety w miniony poniedziałek, Paweł w ciągu kilku chwil stracił dorobek całego życia. Jego nowocześnie wyposażony warsztat spłonął.

Zrzutka na pomoc dla Pawła

Paweł to ceniony specjalista, współpracujący z wieloma firmami z branży części i napraw samochodowych. Prowadził m.in. szkolenia dla mechaników, dotyczące skrzyń biegów. W 2019 r. udzielił nam wywiadu, w którym opowiedział o swojej pracy i projektach. Od tamtej pory jego warsztat mocno się rozwinął, został przeniesiony do nowej lokalizacji i wyposażony w warte kilka milionów złotych maszyny, takie jak tokarki, obrabiarki CNC czy linie do regeneracji konwerterów. Świetnie prosperujący biznes spłonął w ciągu jednego popołudnia. Ogień strawił niemal wszystko, a budynek kwalifikuje się do rozbiórki.

Warsztat zatrudniał dwunastu pracowników, był obciążony kosztami leasingów i kredytów. Paweł został z niczym, ale nie poddał się. Planuje jak najszybciej zakupić maszyny, które pozwolą mu w przynajmniej minimalnym stopniu odbudować firmę i dać zatrudnienie pracownikom. Na portalu zrzutka.pl powstała zbiórka, za pomocą której można wesprzeć Pawła w jego działaniach. Zachęcamy wszystkie osoby, które są w stanie pomóc, do wsparcia zbiórki.

LINK DO ZBIÓRKI

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

kolo, 2 listopada 2023, 14:36 4 -1

Nie wierzę że nie był ubezpieczony?!

Odpowiedz

Anonim, 2 listopada 2023, 19:24 2 -1

„Panie Borowiecki! Trzeba się było ubezpieczyć!” - powiedział fabrykant Zuker.
Lektury szkolne nie są takie głupie!

Odpowiedz

odpowiedź, 5 stycznia 2024, 10:51 0 0

Jeśli ktoś myśli, że ubezpieczyciel szybko i bezproblemowo wypłaci odszkodowanie to chyba nigdy nie miał do czynienia z taką sytuacją.
Zakład był ubezpieczony, ale są problemy z wypłatą odszkodowania.

Odpowiedz