Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
12:01 Ozonator od znanego producenta z certyfikatem biobójczości 10:48 Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy 18.07 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 18.07 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 18.07 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych.

Układ klimatyzacji

Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy

Dlaczego nie działa wentylator nawiewu? To pytanie zadaje sobie wielu użytkowników samochodów, szczególnie w upalne dni. Jedną z kilku przyczyn może być przepalony bezpiecznik, uszkodzony rezystor dmuchawy albo awaria silnika wentylatora. Wyjściem z sytuacji jest wymiana uszkodzonej dmuchawy na jeden z 300 modeli wentylatorów nawiewu marki SKV.

Wielka Wyprawa Maluchów już na starcie! Wyruszy spod Pałacu Kultury i Nauki.

Wielka Wyprawa Maluchów dla Dzieci ruszy z Warszawy do Monte Cassino już w tym tygodniu. Miejsce startu 80 Maluchów będzie wyjątkowe, ponieważ liczącą ponad 3000 km podróż rozpoczną w samym sercu stolicy – pod Pałacem Kultury i Nauki. W piątek 5 lipca o 09:00 wszystkie załogi zaprezentują się na rampie startowej, a następnie włączą ssanie, […]

Znany dostawca części finalizuje przejęcie. Nowa nazwa na rynku.

SBS Automotive będzie działać pod nową nazwą. Ma to związek z niedawnym przejęciem spółki przez innego dostawcę części, a mianowicie BORG Automotive Group. Nowa nazwa SBS to BORG Automotive Newman.

Szkolenia firmy BETiS – lipiec 2024

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na lipiec. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Nowy kompresor klimatyzacji w ofercie BORG Automotive Reman

Oferta regenerowanych części samochodowych marki Borg Automotive Reman została powiększona o sprężarkę układu klimatyzacji. Nowo wprowadzona część znajdzie zastosowanie w ośmiu modelach samochodów.

Wiemy jaką cechę urządzeń do klimatyzacji warsztaty cenią sobie najbardziej

Zakup urządzenia do obsługi samochodowych układów klimatyzacji nie jest małą inwestycją. Stąd też wybór odpowiedniego urządzenia jest kluczowy. Na jakie cechy maszyn do klimatyzacji zwracają uwagę przedstawiciele warsztatów, planując zakupy? Czy wybrane urządzenia służą warsztatom przez długi czas?

Ponad połowa warsztatów planuje zakup tego urządzenia. Jakie są powody?

W dzisiejszych czasach, gdy branża motoryzacyjna przechodzi dynamiczne zmiany, warsztaty są zmuszone do podejmowania intensywnych działań, aby zabezpieczyć przyszłość swojego biznesu. Pytanie, w co warsztaty zamierzają inwestować, staje się kluczowym elementem strategii rozwoju. Czy faktycznie muszą inwestować, aby czuć się pewnie na rynku? Czy to właśnie inwestycje stanowią klucz do utrzymania konkurencyjności i sukcesu?

Do niedawna był wyposażeniem aut luksusowych, dziś układ klimatyzacji można znaleźć w niemal każdym współczesnym samochodzie. W eksploatacji klimatyzacji samochodowej istotny jest okresowy serwis – czyszczenie układu, sprawdzanie prawidłowości ciśnienia i poziomu czynnika. Serwis jest niezbędny, by zapobiec awariom układu – uszkodzeniom skraplacza, kompresora czy zaworu rozprężnego. Budowa układu klimatyzacji powinna być znana każdemu mechanikowi, a odpowiednie informacje można znaleźć w tej kategorii artykułów. Polecamy informacje na temat nowości produktowych z asortymentu klimatyzacji oraz treści techniczne i poradnikowe.