Konkurs MotoFocus.pl – gra Car Mechanic Simulator 2014

5 lutego 2014, 8:53

Trzy kopie gry komputerowej Car Mechanic Simulator 2014, czekają na zwycięzców naszego nowego konkursu, organizowanego na portalu społecznościowym Facebook. Aby o nie zagrać wystarczy polubić fanpage naszego portalu oraz odpowiedzieć na proste pytanie.

Dołącz do nas na Facebooku

Gra Car Mechanic Simulator 2014 - konkurs MotoFocusNagrody to trzy gry komputerowe Car Mechanic Simulator 2014 od polskiego wydawcy – firmy PlayWay.com. Gra jest ciekawostką dla miłośników motoryzacji. Pozwala wcielić się w pracownika warsztatu samochodowego. Gracz będzie musiał obsługiwać klientów, zamawiać lub naprawiać części samochodowe, by następnie zamontować je w samochodach klientów.

Gra posiada opcję trybu kariery, która jest symulacją prawdziwego zarządzania warsztatem. Warsztatowe zadania przygotowane w grze to m.in.: naprawy (silnik, zawieszenie, układ wydechowy), chip tuning, przeglądy okresowe, ścieżka diagnostyczna i wiele innych.

Weź udział w konkursie

W konkursie nagrodzimy 3 osoby, które polubią fanpage portalu i odpowiedzą na pytanie, zamieszczone w jednym z postów. Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy 3 najciekawsze, które nagrodzimy. Zwycięzcy otrzymają drogą elektroniczną kod do bezpłatnego pobrania gry w sklepie internetowym STEAM.

Konkurs trwa od 5 do 13 lutego 2014 r.

Dowiedz się więcej

Konkurs MotoFocus.pl – gra Car Mechanic Simulator 2014 – wyniki
Konkurs MotoFocus.pl – gra Car Mechanic Simulator 2014 – wyniki

Dziękujemy za udział w naszym konkursie na portalu społecznościowym Facebook. Spośród wszystkich, biorących udział w zabawie, wybraliśmy trzy osoby, które otrzymają kody do pobrania gry komputerowej Car Mechanic Simulator 2014. Dołącz do nas na Facebooku – wkrótce kolejne konkursy! Konkursowe pytanie brzmiało: "Dlaczego chciałbyś zagrać w grę Car Mechanic Simulator 2014?" Użytkownicy portalu Facebook zamieścili […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 5 lutego 2014, 19:52 0 0

Dlaczego chciałbyś zagrać w grę Car Mechanic Simulator 2014?uwielbiam grac na wszystkich nowych grach ciułam grosz do grosza i kupuję. Jestem osobą niepełnosprawną wiec mam dużo czasu i tak siedzę i testuję która lepsza.

Odpowiedz

Anonim, 7 lutego 2014, 6:11 0 0

SUPER SPRAWA.

Odpowiedz