SKV na paryskich targach Equip Auto 2017

Firma Esen – wyłączny dystrybutor części marki SKV – zadebiutuje w tegorocznej edycji międzynarodowych targów Equip Auto 2017 w Paryżu.

Uczestnictwo w międzynarodowych targach Equip Auto 2017 jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy Esen, gdyż już od dłuższego czasu zaopatruje ona sklepy i hurtownie motoryzacyjne na terenie całej Europy. Wydarzenie to, z uwagi na dużą liczbę odwiedzających ma przysłużyć się do poszerzenia sieci dystrybutorów na terenie krajów europejskich.

Odwiedzający stoisko Esen dowiedzą się m.in. o poprawie dostępności oferowanego asortymentu części marki SKV. Aby sprostać temu zadaniu, po ukończeniu budowy, na początku lipca oddana została do użytku nowa hala magazynowa we Włocławku, która pozwoli poza zapewnieniem ciągłej dostępności asortymentu, również na jego poszerzenie.

Osoby zainteresowane odwiedzeniem targów mogą skontaktować się z firmą Esen za pośrednictwem poczty elektronicznej: marketing@esen.pl. Firma Esen dysponuje pulą bezpłatnych biletów na to wydarzenie.

Targi Equip Auto 2017 odbędą się w dniach 17-21 października. Stoisko wystawowe firmy Esen mieścić się będzie w pawilonie 3, nr K083 (2 piętro).

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!