OSRAM wprowadza dwa nowe modele LEDowych lamp warsztatowych

14 września 2023, 13:27

W ofercie OSRAM pojawiły się dwie nowe lampy z linii LEDinspect. Producent zapewnia że ułatwiają one pracę pod maską.

Lampy LEDinspect od OSRAM

W portfolio lamp LEDinspect marki OSRAM znajdziemy dwa, praktyczne urządzenia, które doświetlą każdy zakamarek komory silnika.

Ważąca jedynie 840 gramów lampa LEDinspect Rechargeable Underbonnet Light to świetne rozwiązanie do równoczesnego oświetlenia całej powierzchni pod maską samochodu, ale nie tylko. Możliwość obracania części świecącej o 360o umożliwia ustawienie kąta padania światła do potrzeb użytkownika i wykonywanej pracy. Lampa może pracować przez ok. 4,5 h, w dwóch trybach – emitując wysoki strumień świetlny – 1200 lumenów lub niski – do 600 lumenów, co dodatkowo pozwala dopasować ją do własnych preferencji. Jej maksymalna długość to aż 1,8 m, dzięki czemu można jej używać w zdecydowanej większości modeli samochodów. Jak wszystkie lampy serii LEDinspect, Rechargeable Underbonnet Light, wykonana jest bardzo solidnie, a odpowiednie klasy odporności (IP65 / IK07) pozwalają na pracę w wymagających warunkach.

LEDinspect Utility 1000 to lampa, która może osiągać maksymalny strumień świetlny wynoszący aż 1000 lumenów. Wiele funkcji ustawień kąta świecenia (180° zgięcia i 360° obrotu) pozwala na idealne dopasowanie oświetlenia do różnych zadań i zapewnia elastyczność. Dzięki długości 500 mm może oświetlać nie tylko całą komorę silnika, lecz także świetne nada się do pracy przy podwoziu czy w kabinie. W zależności od trybu pracy, lampa może pracować od 2,5 do nawet 5,5 h. W zestawie dołączone są dwa zasilacze i wtyczki sieciowe.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!