TecDoc Web + CAR Pro = jeszcze lepszy katalog

6 grudnia 2017, 13:37

Nowy katalog części zamiennych TecAlliance jest już dostępny.. Dzięki niemu możliwa jest skuteczna identyfikacja pojazdu, diagnostyka, naprawa i konserwacja z wykorzystaniem TecDoc Web + CAR Pro.

Rozwiązanie online TecDoc Web oferowane przez TecAlliance dostarcza zawsze aktualnych i szczegółowych danych do identyfikacji i dostarczania części w standaryzowanym formacie danych. Za pomocą pakietu TecDoc Web + CAR Pro została utworzona platforma, która gromadzi wszystkie istotne dla podmiotów działających na samochodowym rynku części zamiennych i łączy je ze sobą.

Katalog umożliwia kompleksową identyfikację pojazdów i prawidłowy wybór odpowiednich części zamiennych do danego samochodu. Dodatkowe komfortowe funkcje, jak np. Identyfikacja po numerze VIN i wyszukiwanie graficzne, stanowią jego doskonałe dopełnienie.

Dodatkowe dane dotyczące napraw i serwisowania sprawiają, że TecDoc Web to efektywne narzędzie warsztatowe. Połączenie TecWeb i CAR Pro pozwala na kalkulowanie przyszłych prac z wykorzystaniem odpowiednich części, a następnie wykonanie skutecznej naprawy. Informacje dotyczące napraw i konserwacji z CAR Pro obejmują całą bazę informacji o samochodach z katalogu TecDoc oraz dodatkowe informacje techniczne dotyczące samochodów osobowych i cięzarowych do 7,5 t.

TecDoc Web + CAR Pro oferuje następujące funkcje i możliwości:

Obecnie TecDoc Web + CAR Pro jest dostępny w promocyjnej cenie 1299 PLN netto

Można go zakupić w sklepie internetowym TecAlliance lub u wybranych autoryzowanych  dystrybutorów w Polsce:

  • www.asco.com.pl.
  • www.cairo.pl,
  • www.integra.com.pl
Artykuł sponsorowany TecAlliance

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Konrad, 11 grudnia 2017, 10:21 0 0

Słabo to wygląda. Porownywałem to z innymi programami i jest tu o wiele mniej informacji.

Odpowiedz