Konkurs Bezpieczny Warsztat: Zostało już tylko kilka dni!

10 sierpnia 2017, 14:04

Tylko do 18 sierpnia serwisy niezależne mają czas, aby zgłosić się do ogólnopolskiego konkursu „Bezpieczny Warsztat 2017”. Jeżeli Twój warsztat nie znalazł się jeszcze w gronie kandydatów do otrzymania tytułu najbezpieczniejszego, sprawdź, jakie korzyści przyniesie Ci udział w inicjatywie i wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Czego oczekuje nowoczesny klient?

Nowoczesny klient często zanim jeszcze uda się do danego warsztatu, poszukuje różnych informacji w Internecie: rekomendacji czy wzmianek w prasie. Jeśli jest świadomym konsumentem i chce znaleźć specjalistów w dziedzinie napraw, zwraca również uwagę na certyfikaty bezpieczeństwa otrzymane przez serwis. Niejednokrotnie jednak otrzymanie tego typu świadectwa jakości wiąże się z poniesieniem przez warsztat dodatkowych kosztów.

Chcesz otrzymać certyfikat za darmo, na podstawie poziomu Twoich usług? Weź udział w konkursie „Bezpieczny Warsztat 2017”!

Dla kogo przeznaczony jest konkurs?

W konkursie mogą wziąć udział przedstawiciele warsztatów niezależnych oraz zrzeszonych w ramach sieci: ProfiAuto, Eurowarsztat, Bosch Car Service i Auto Crew, Q-service i Perfect Service. Szansę na awans do finału ma każdy warsztat, niezależnie od wielkości; konkurs bowiem rozgrywany jest w trzech kategoriach:

  • warsztat mały – dla serwisów posiadających od 1 do 3 stanowisk naprawczych,
  • warsztat średni – dla serwisów posiadających od 4 do 6 stanowisk naprawczych,
  • warsztat duży – dla serwisów posiadających powyżej 6 stanowisk naprawczych.

Korzyści dla warsztatu

Udział w konkursie „Bezpieczny Warsztat 2017” pozytywnie wpływa na wizerunek serwisów, powoduje zwiększenie zaufania klientów oraz wzrost prestiżu i konkurencyjności na lokalnym rynku. Jest on bezpłatny i niesie za sobą duży potencjał promocyjny, m.in. dzięki prezentacji zwycięskich warsztatów w mediach. Serwisy, które znajdą się na podium, otrzymają również statuetki i certyfikaty, będące potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez warsztat.

Bezpłatny audyt serwisu

Kolejna edycja konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych, podobnie jak poprzednie, odbywa się przy współpracy z  firmą audytorską DEKRA. Zaangażowanie niezależnego audytora gwarantuje pełen profesjonalizm oceny  oraz daje unikatową możliwość otrzymania bezpłatnej, fachowej opinii w zakresie funkcjonowania serwisów.

Patroni inicjatywy

Głównym sponsorem przedsięwzięcia już po raz trzeci została firma Castrol. Konkurs wspiera także Coframa.

– Strategia podnoszenia jakości usług w warsztatach jest nam bardzo bliska i to głównie z uwagi na ten fakt zostaliśmy partnerem konkursu „Bezpieczny Warsztat 2017”. Podejmowanie tego typu inicjatyw jest niezwykle istotne; bezpieczeństwo w serwisach samochodowych w dużej mierze zależy bowiem tego, czy używamy sprawnych i profesjonalnych narzędzi. Nasze urządzenia warsztatowe NORTEC pracują w tysiącach warsztatów w Polsce, a oferowany serwis firmowy pozwala na bezawaryjną, bezpieczną pracę mechaników – wyjaśnia Beata Broczkowska, dyrektor zarządzający w firmie Coframa.

Aplikuj już teraz!

Podejmij rywalizację i wypełnij formularz dostępny na stronie: http://sdcm.pl/konkurs/. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 sierpnia 2017 r. W  tegorocznym konkursie nie mogą brać udziału laureaci poprzednich edycji. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 listopada podczas XII Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!