MotoInnowacje 2017 – przyjmujemy zgłoszenia do konkursu

21 czerwca 2017, 14:29

Przed nami 6. edycja konkursu MotoInnowacje. Zachęcamy w nim wystawców targów Inter Cars do dzielenia się informacjami na temat swoich najnowszych produktów. Nasi czytelnicy oraz goście targów wybiorą najlepsze z nich.

Najlepsze produkty w ramach konkursu MotoInnowacje wybierane są w dwóch kategoriach: części i wyposażenie warsztatowe. Swoje propozycje mogą zgłaszać firmy, biorące udział w targach Inter Cars. Produkty pojawią się na dedykowanych podstronach naszego portalu, gdzie będzie można zagłosować na najlepsze z nich. Będzie je można również oglądać podczas 16. Targów Inter Cars. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 22 – 24 września na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W poprzedniej edycji konkursu, czyli w roku 2015, w kategorii „Produkt”, czytelnicy oraz goście targów Inter Cars wyróżnili tarcze kompozytowe z gamy BREMBO PREMIUM. W kategorii „Wyposażenie warsztatowe” triumfował produkt TEXA CARe.

Zobacz wyniki MotoInnowacji 2015

Zasady konkursu

Regulamin konkursu Motoinnowacje nie uległ zmianie od minionej edycji. Każdy producent, który będzie posiadał stoisko na Targach, może zgłosić po jednym produkcie z kategorii:

  • Produkt (części motoryzacyjne, oleje samochodowe, opony i pozostałe)
  • Wyposażenie warsztatowe (podnośniki, klucze, narzędzia, wyważarki, montażownice i pozostałe).

Zgłoszenia przyjmujemy do 24 sierpnia 2017 r.

Głosowanie Czytelników

Zgłoszenia złożone w terminie przejdą do kolejnego etapu. Czytelnicy będą głosować na produkty i wyposażenie od 25 sierpnia do 13 września 2017 r. Produkty, które wskaże największa liczba Czytelników, wejdą do finałowego etapu konkursu.

Etap finałowy: Targi Inter Cars

Goście 16. Targów Inter Cars będą mogli oddawać swoje głosy na produkty i urządzenia zakwalifikowane do finału. Głosować będzie można na stoiskach MotoFocus/TruckFocus, u hostess MotoFocus/TruckFocus oraz na stoiskach wystawców, których produkty zakwalifikowały się do finału. Po podliczeniu głosów nastąpi ogłoszenie wyników konkursu.

Nagrody

Laureaci głosowania otrzymają prestiżowe wyróżnienia Motoinnowacje 2017, a także dodatkowe nagrody za zajęcie pierwszych trzech miejsc w obu kategoriach. Także głosujący na MotoInnowacje mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Regulamin

Swoje produkty mogą zgłosić do konkursu wszyscy wystawcy Targów Inter Cars (po jednym produkcie w każdej z kategorii). Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem zamieszczonego niżej formularza. Powinien on zawierać nazwę produktu, kategorię w której będzie oceniany, zdjęcie i krótki opis mówiący o tym, jaki problem rozwiązuje produkt, w czym pomaga warsztatowcom lub też czym się wyróżnia na tle konkurencji (z podkreśleniem innowacyjności rozwiązania, które oferuje).

Dla wystawców Targów Inter Cars udział w konkursie jest bezpłatny.

MotoInnowacje - edycja 2017

Ankieta została zakończona!

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich produktów. Ewentualne pytania związane z konkursem można zadawać poprzez e-mail: redakcja@motofocus.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!