MotoInnowacje 2015 – wyniki

25 września 2015, 13:07

Zliczyliśmy już głosy oddane w etapie finałowym konkursu MotoInnowacje 2015. Ostatecznego wyboru dokonali uczestnicy 15. Targów Inter Cars. Przedstawiamy najbardziej innowacyjny produkt oraz wyposażenie warsztatowe roku.

Głosowanie odbyło się za pomocą specjalnych kart dostępnych na stoiskach MotoFocus/TruckFocus, u naszych hostess oraz na stoiskach wystawców, których produkty zakwalifikowały się do finału. Po podliczeniu wszystkich ważnych głosów, prezentujemy wyniki.

Kategoria Produkt

Firma Brembo ponownie nie miała sobie równych w głosowaniu uczestników targów. Jej produkt – tarcza kompozytowa z gamy BREMBO PREMIUM zgromadziła aż 2 569 głosów. Prawdziwa walka rozegrała się natomiast o kolejne miejsca na podium. Ostatecznie drugą lokatę zajęła firma Magneti Marelli i jej akumulatory z linii PRIMA – 955 głosów. Niewiele mniej, bo 862 głosy uzbierały ksenonowe lampy wyładowcze HELLA. Bardzo blisko podium była firma SENTECH (przewody do urządzeń zasilanych gazem) – zwycięzcy półfinałowego głosowania internautów tym razem zabrakło jednak kilkudziesięciu głosów.

1. miejsce – tarcza kompozytowa z gamy BREMBO PREMIUM – Brembo (2 569 głosów)

2. miejsce – akumulatory z linii PRIMA – Magneti Marelli (955 głosów)

3. miejsce – ksenonowe lampy wyładowcze – HELLA (862 głosy)

 

Kategoria Wyposażenie warsztatowe

Drugą kategorię naszego konkursu także zdominowała jedna firma. TEXA zaprezentowała produkt TEXA CARe, który przykuł uwagę wielu uczestników targów, gromadząc łącznie aż 2 291 głosów. Drugie miejsce zajęła firma OSRAM (lampy warsztatowe OSRAM LEDinspect) nieznacznie wyprzedzając Magneti Marelli (Hybrid Starter), które tym samym znalazło się na podium w obu kategoriach tegorocznego konkursu.

1. miejsce – TEXA CARe – TEXA (2 291 głosów)

2. miejsce – lampy warsztatowe OSRAM LEDinspect – OSRAM (914 głosów)

3. miejsce – Hybrid Starter – Magneti Marelli (859 głosów)

 

Wszystkie osoby, które oddały głos w konkursie MotoInnowacje, wzięły udział w losowaniu nagród. Zostały one przekazane podczas targów Inter Cars. Firmy, które zajęły czołowe miejsca w konkursie, także otrzymają od nas nagrody.

Dowiedz się więcej

MotoInnowacje 2015 i Bieg po Wiedzę na targach Inter Cars
MotoInnowacje 2015 i Bieg po Wiedzę na targach Inter Cars

Tradycyjnie nasz portal dokłada swoją cegiełkę do listy atrakcji przygotowywanych z okazji targów Inter Cars. Zachęcamy do udziału w konkursie Bieg po Wiedzę oraz w finałowym głosowaniu na najbardziej innowacyjne produkty i wyposażenie warsztatowe roku. MOTOINNOWACJE Zakończyliśmy internetowe głosowanie na produkty, które awansują do finałowego etapu konkursu MotoInnowacje 2015. Na najbardziej innowacyjne części oraz wyposażenie […]

MotoInnowacje 2015 – wręczenie dyplomów
MotoInnowacje 2015 – wręczenie dyplomów

Głosowanie uczestników 15. Targów Inter Cars zadecydowało o tym, jakie produkty oraz elementy wyposażenia warsztatowego zdobyły tytuł MotoInnowacji 2015. Przedstawicielom producentów wyróżnionych wyrobów, wręczyliśmy pamiątkowe dyplomy. Firma Brembo ponownie nie miała sobie równych w głosowaniu uczestników targów. Produkt – tarcza kompozytowa z gamy BREMBO PREMIUM – przypadł do gustu głosującym. Na zdjęciu przedstawiciele firmy – […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!