MotoInnowacje 2015 – wręczenie dyplomów

10 listopada 2015, 12:07

Głosowanie uczestników 15. Targów Inter Cars zadecydowało o tym, jakie produkty oraz elementy wyposażenia warsztatowego zdobyły tytuł MotoInnowacji 2015. Przedstawicielom producentów wyróżnionych wyrobów, wręczyliśmy pamiątkowe dyplomy.

Firma Brembo ponownie nie miała sobie równych w głosowaniu uczestników targów. Produkt – tarcza kompozytowa z gamy BREMBO PREMIUM – przypadł do gustu głosującym. Na zdjęciu przedstawiciele firmy – od lewej: Tomasz Skrzesiński, Marek Jeleń, Giorgio Andreani, Ireneusz Pawłowski i Federico Silvestri.

Na drugim miejscu znalazła się firma Magneti Marelli i akumulatory z linii PRIMA. Dyplomy odebrali Marek Buras, Monika Marzec i Przemysław Treliński.

Trzecią lokatę zajęły ksenonowe lampy wyładowcze HELLA. Dyplom odebrała Monika Maciejewska Dyrektor Działa Zarządzania Produktem i Marketingu HELLA.

W kategorii Wyposażenie Warsztatowe, decyzją głosujących, miejsce pierwsze zajęła TEXA, która zaprezentowała produkt TEXA CARe. Dyplom trafił do rąk Barbary Masłowskiej, Managing Director w firmie TEXA.

Drugie miejsce zajęła firma OSRAM i lampy warsztatowe OSRAM LEDinspect. Na zdjęciu od lewej Jarosław Krasuski i Andrzej Przybylski.

 

Trzecia lokata należała do Magneti Marelli – urządzenie Hybrid Starter, które tym samym znalazło się na podium w obu kategoriach tegorocznego konkursu.

 

Dziękujemy wszystkim głosującym i gratulujemy firmom, których produkty znalazły się w czołówce naszego konkursu. Podczas targów rozlosowane zostały nagrody dla oddających głosy. Firmy, których produkty zdobyły największe uznanie publiczności zostaną przez nas nagrodzone.

Dowiedz się więcej

MotoInnowacje 2015 – wyniki
MotoInnowacje 2015 – wyniki

Zliczyliśmy już głosy oddane w etapie finałowym konkursu MotoInnowacje 2015. Ostatecznego wyboru dokonali uczestnicy 15. Targów Inter Cars. Przedstawiamy najbardziej innowacyjny produkt oraz wyposażenie warsztatowe roku. Głosowanie odbyło się za pomocą specjalnych kart dostępnych na stoiskach MotoFocus/TruckFocus, u naszych hostess oraz na stoiskach wystawców, których produkty zakwalifikowały się do finału. Po podliczeniu wszystkich ważnych głosów, […]

Wiodące targi motoryzacyjne w Azji to okazja do interesów
Wiodące targi motoryzacyjne w Azji to okazja do interesów

Tajwańskie targi TAIPEI AMPA 4w1 stały się kluczową platformą pozyskiwania części samochodowych, zapewniając jakość i innowacyjne produkty. TAIPEI AMPA zrzesza wiele globalnych korporacji, a także setki większych i mniejszych firm działających w branży motoryzacyjnej. Targi składają się z 4 komplementarnych części: Taipei AMPA, AutoTronics Taipei, Motorcycle oraz EV. Od maszyn, form, blach, opon, oświetlenia do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!