Gdzie ta 15-tka?

, 14 listopada 2016, 12:59

„Gdzie ta 15-tka?”, „Brałeś może kombinerki wczoraj?” , „Znów trzeba dokupić śrubokręty płaskie, a przecież tyle ich tu było” – to standardowe pytania i uwagi padające z ust mechaników podczas zwykłego dnia pracy. Jednym ze sposobów na uniknięcie ich jest zakup szafki narzędziowej, która da wygodę, poręczność i porządek w narzędziach.

Naprawy dokonywane w warsztatach wymagają najczęściej użycia wielu narzędzi i akcesoriów. Teoretycznie każde z nich ma swoje przydzielone miejsce na półce lub haku, ale często pośpiech, natłok pracy i zmęczenie powoduje, że narzędzia odkładamy gdziekolwiek.

Jednym z najlepszych sposobów na utrzymanie ładu i porządku w narzędziach oraz zwiększenie ergonomii własnej pracy są szafki narzędziowe. W każdej chwili możemy ją przysunąć do naprawianego auta, a zawartość wszelkich kluczy, wkrętaków, szczypiec, czy nasadek spowoduje, że nie będziemy co chwilę chodzić do stołu, czy ściany na której zawieszone są narzędzia.

W szafce narzędziowej, każdemu narzędziu przyporządkowane jest określone miejsce. Dzięki temu podczas pracy oraz po jej zakończeniu możemy szybko skompletować używane narzędzia.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!