Spray do wielu zastosowań w ofercie Liqui Moly

29 stycznia 2016, 10:03

Liqui Moly poszerza swoją ofertę o wielozadaniowy produkt Multi Spray Plus 7.

Multi Spray Plus 7 to wszechstronny środek o równie szerokim zastosowaniu. Jego właściwości pomocne będą podczas wykonywania wielu prac w garażu, ogrodzie, domu czy biurze. Naturalnie przydatny jest również podczas czynności wokół wszelkich typów pojazdów mechanicznych.

Skuteczność preparatu została potwierdzona w teście laboratoryjnym zleconym przez niemieckojęzyczną edycję miesięcznika „Motocykl”. Wyniki te zostały również opublikowane w polskim wydaniu z lutego 2016 roku. We wniosku uzasadniającym wybór czytamy m.in.

„Brak poważnych słabości, najlepsza wartość pod względem właściwości rozpuszczających rdzę. Na dodatek lakier i tworzywo sztuczne pozostały nienaruszone. To wystarczyło do zwycięstwa”.

Widniejąca w nazwie liczba „7” określa siedem podstawowych cech tego produktu: wypieranie wilgoci, ochronę przed zwarciem, pomoc przy odkręcaniu zardzewiałych śrub, smarowanie współpracujących ze sobą elementów, ochronę przed korozją i utlenianiem, ochronę przed przymarzaniem uszczelek gumowych oraz usuwanie skrzypiących połączeń. Można go bezpiecznie stosować na elementach wykonanych z plastiku, metalu oraz drewna i jest przy tym neutralny wobec powłok lakierniczych.

Multi Spray Plus 7 pojawi się w ofercie Liqui Moly Polska na przełomie stycznia i lutego 2016 roku. Produkt dostępny będzie w aerozolu o pojemności 300 (nr katalogowy 3304) i 500 ml (3305).

Dowiedz się więcej

Czyszczenie silników diesla z Liqui-Moly
Czyszczenie silników diesla z Liqui-Moly

Złożona budowa współczesnych silników diesla bardziej niż w przeszłości naraża je na uszkodzenia. Firma Liqui-Moly ma w swojej ofercie produkty, które mogą pomóc w naprawie i utrzymaniu silników wysokoprężnych w dobrym stanie. – „Popularność samochodów z silnikami diesla nie maleje, co też jest dobrą prognozą dla warsztatów. Jednak dziś bez specjalistycznych narzędzi trudno poradzić sobie […]

Produkty dla motocykli z oferty LIQUI MOLY
Produkty dla motocykli z oferty LIQUI MOLY

Koniec jesieni oznacza także koniec sezonu motocyklowego. Firma LIQUI MOLY ma w swojej ofercie produkty, które pomogą w wykonaniu czynności konserwująco-pielęgnacyjnych przed dłuższym postojem jednośladu w garażu. Konserwację warto zacząć od zatankowania do pełna zbiornika paliwa. W międzyczasie można dolać specjalny dodatek (LIQUI MOLY Motorbike Stabilizator paliwa, nr art. 3041), który zapobiegnie utlenianiu się benzyny […]

Zmiana numerów katalogowych olejów silnikowych LIQUI MOLY
Zmiana numerów katalogowych olejów silnikowych LIQUI MOLY

Kolejne oleje silnikowe LIQUI MOLY otrzymały nowe numery katalogowe na opakowaniach detalicznych. Przy tej okazji dodano do nich dwuwarstwowe etykiety. Zmiana kodów wiąże się z usystematyzowaniem oferty LIQUI MOLY Polska. Nowe opakowania wprowadzane będą na rynek sukcesywnie, dlatego też przez ten czas obowiązywać będzie w zamówieniach podwójna numeracja. Rewers etykiety na opakowaniu otrzymał formę dwuwarstwowej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!