Nowa linia wózków Sonic w Inter Cars

, 8 grudnia 2015, 10:01

Edycja limitowana wózków Sonic – S12/S9 GRAND PRIX – jest dostępna w sieci sprzedaży Inter Cars. Wózki zostały zaprojektowane w specjalnej kombinacji kolorów czarny/czerwony, a wytłoczki piankowe z narzędziami w stylizacji carbon.

Ilość dostępnych wózków jest ograniczona.

  • Wózek narzędziowy SONIC S12 GRAND PRIX z limitowanej edycji, wyposażony jest w 485 narzędzi, posiada 8 szuflad (czerwony/czarny).

Indeks: 748539
Cena Katalogowa: 7 990 PLN netto

 

  • Wózek narzędziowy SONIC S9 GRAND PRIX z limitowanej edycji, wyposażony jest w 369 narzędzi, ma 8 szuflad (czerwony/czarny)

Indeks: 736938
Cena Katalogowa: 5 230 PLN netto

Dowiedz się więcej

„Kupuj z Nagrodami” – zakończenie promocji
„Kupuj z Nagrodami” – zakończenie promocji

Promocja Inter Cars „Kupuj z Nagrodami” właśnie się zakończyła. Zebrane w niej punkty można wymieniać na nagrody tylko do 31 grudnia 2015 r., dlatego warto się pospieszyć. Aby sprawdzić stan posiadania punktów należy wejść na stronę https://25lat-intercars.pl/ Po zalogowaniu każdy z klientów będzie mógł sprawdzić, ile punktów zebrał i jakie nagrody może za nie zdobyć. […]

Super cena na aktualizację oprogramowania i&nbsptester
Super cena na aktualizację oprogramowania i&nbsptester

Osoby, które skorzystają z promocji Delphi dostępnej w Inter Cars, mogą otrzymać aktualizację oprogramowania w promocyjnej cenie oraz oprogramowanie w wersji CAR (R2.2015) wraz za zaległymi wersjami oprogramowania. W obniżonej cenie dostępny jest także tester YDT35B. Oferta jest ważna do końca grudnia w oddziałach Inter Cars.   Dzięki kolejnej promocji Delphi dostępnej w Inter Cars, […]

Komentarze

Brak komentarzy