Pogromca mroku

1 października 2015, 9:29

Podczas naprawy lub konserwacji pojazdu nie ma miejsca na błędy. W swoich profesjonalnych lampach warsztatowych Philips umieszcza diody LED o dużej mocy dające szeroką wiązkę nasyconego, białego światła, które precyzyjnie oświetlają każdy szczegół.

Dzięki nowoczesnej technologii lampy te zapewniają optymalną przejrzystość i widoczność, a naturalne białe światło zwiększa komfort pracy i nie męczy oczu. W efekcie praca przy najcięższych zadaniach i w ciasnym pomieszczeniu jest  wydajna i komfortowa.

Na jubileuszowych 15 Targach Inter Cars Philips przedstawił następcę popularnego modelu akumulatorowej lampy RCH20. RCH21, bo tak oznaczono nowy model, jest nie tylko efektem doświadczeń firmy ale również opinii użytkowników warsztatowych źródeł światła.

RCH21 wyposażona jest w 6 źródeł LED SMD wysokiej mocy: 240 lm (tryb wzmocniony) i 120 lm (tryb ekologiczny) emitujących światło o temperaturze barwowej 6000K (barwa światła dziennego). Ruchoma głowica narzędzia zapewnia emisję światła w zakresie 90°.

Solidna obudowa lampy wykonana jest z wytrzymałej gumy oraz poliwęglanu. Dzięki temu zapewnia stopień ochrony przed uderzeniami IK07 oraz stopień ochrony przed szkodliwymi skutkami wnikania wody IP54. Obudowa wyposażona jest również w wysuwany haczyk 360° oraz silny magnes w celu maksymalnego ułatwienia montażu lampy w wybranym miejscu.

Kolorystyka obudowy została zmieniona z czarnej na niebiesko-szarą. Dodatkowo w  lampie umieszczono  czerwoną, migającą diodę „Find-Me” – Obie te cechy pozwalają na łatwiejsze dostrzeżenie lampy w warsztacie.

Na komfort pracy wpływa nie tylko jakość emitowanego światła, ale również wysokiej jakości akumulator w technologii LFP o pojemności 1800 mAh. Jest to źródło zasilania charakteryzujące się trwałością (ponad 1500 cykli ładowania) oraz możliwością szybkiego ładowania – w przypadku RCH21 pełne naładowanie zajmuje zaledwie 1,5 godz. i pozwala na 6 godz. nieustającej pracy.

– „Philips oferuje szeroki wybór lamp inspekcyjnych, które znajdują zastosowanie przy każdej pracy, nie tylko w warsztacie samochodowym. Potwierdzeniem tego jest rosnące w tempie geometrycznym zainteresowanie naszą ofertą” – mówi Tarek Hamed, odpowiedzialny za marketing marki Philips w Polsce – „Jednocześnie nieustannie słuchamy i analizujemy uwagi i sugestie naszych Klientów. Efektem tego są wprowadzane zmiany i modyfikacje, czego przykładem jest nowa generacja akumulatorowej lampy warsztatowej RCH21”.

 

Dowiedz się więcej

Światło w garści
Światło w garści

Popularność lamp warsztatowych stale rośnie, a ich producenci wciąż zaskakują nowymi pomysłami. Takim przykładem jest najnowszy model Philips RCH5. Najważniejszym parametrem lampy warsztatowej niezmiennie pozostaje jakość światła. W modelu RCH5 źródłem są 3 diody LED o temperaturze barwowej 6500 K, przez co światło lampy zbliżone jest do światła dziennego. Model RCH5 może pracować w dwóch […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!