Katalog Wyposażenia Warsztatów Inter Cars 2015

9 czerwca 2015, 8:40

Właśnie ukazał się nowy Katalog Wyposażenia Warsztatów Inter Cars. Nowa odsłona katalogu ma zupełnie nowy wygląd i zwiększoną o 100% objętość.

Katalog Wyposażenia Warsztatów to specjalistyczne wydawnictwo kierowane do szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej, przemysłowej, agro i nie tylko. Jego czytelnikami są profesjonaliści, zawodowo zajmujący się naprawą, produkcją jak i również majsterkowaniem.

Katalog Wyposażenia Warsztatów dociera bezpłatnie do ponad kilku tysięcy przedstawicieli firm z branży motoryzacyjnej, przemysłowej i agro, dostępny jest również na filiach Inter Cars. Rozdawany jest podczas szkoleń technicznych oraz realizowanych w Show Car. Można go zdobyć również na ważniejszych wydarzeniach powiązanych z branżą części zamiennych i mechaniki.

 

Pismo drukowane jest  w formacie A4, na wysokiej jakości papierze.

Dowiedz się więcej

Inter Cars w czołówce rankingu Wprost
Inter Cars w czołówce rankingu Wprost

Spółka Inter Cars SA dwukrotnie nalazła się w rankingu tygodnika Wprost „200 największych polskich firm”. W pierwszym były brane pod uwagę przychody ze sprzedaży i wartość firmy, a w drugim – wielkość eksportu i udział eksportu w sprzedaży. Tygodnik Wprost opublikował rankingi „200 największych polskich firm” w dwóch ostatnich wydaniach. W obu przypadkach okazało się, […]

Wypożyczalnia sprzętu warsztatowego Inter Cars
Wypożyczalnia sprzętu warsztatowego Inter Cars

Inter Cars stworzył wypożyczalnię narzędzi. Przedsięwzięcie ruszyło na początku tego roku i cieszy się ono coraz większym zainteresowaniem klientów. Specjalistyczne narzędzia wyposażenia warsztatów, znacząco ułatwiają pracę, jednak kosztują nieco drożej niż te podstawowe, wykorzystywane codziennie. Nie każdy warsztat może sobie pozwolić na zakup narzędzi, które zostaną użyte sporadycznie podczas naprawy rzadko spotykanego modelu auta. Wypożyczalnia […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!