Nowości HELLA Gutmann Solutions na sezon motocyklowy

14 kwietnia 2015, 9:27

HELLA Gutmann Solutions wprowadziła nowości w dziale diagnostyki motocyklowej. Pojawiły się nowe produkty, a także oferty specjalne zakupów.

HELLA Gutmann Solutions ma w swojej ofercie testery przeznaczone tylko do diagnostyki motocykli, jak i testery do diagnostyki samochodów (osobowych / dostawczych) oraz motocykli. Ich charakterystykę przedstawiono w poniższej tabeli:

 

HELLA Gutmann Solutions proponuje klientom dwie nowe oferty promocyjne na urządzenia mega macs PC BIKE i mega macs 42 SE BIKE. Szczegóły na poniższych grafikach:

Dowiedz się więcej

HELLA Gutmann Solutions – Nowości wyposażenia warsztatowego
HELLA Gutmann Solutions – Nowości wyposażenia warsztatowego

Gama wyposażenia warsztatowego Hella Gutmann Solutions poszerza się w błyskawicznym tempie mega macs PC BIKE nr katalogowy 8PD 010 601-941 Uniwersalny tester diagnostyczny do motocykli dostępny jako interfejs na laptopa. Oparty na doskonale znanym, cenionym i sprawdzonym oprogramowaniu z mo macsa 50. Umożliwia kompleksową obsługę wszystkich układów elektronicznych aktualnie montowanych w motocyklach. Wyposażenie standardowe: moduł […]

HELLA partnerem technologicznym studentów Politechniki
HELLA partnerem technologicznym studentów Politechniki

Zespół Łódź Solar Team, stworzony przez studentów Politechniki Łódzkiej może w przyszłości odnieść sukces w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Studenci otrzymali wsparcie od polskiego oddziału koncernu HELLA – marka została partnerem technologicznym projektu. HELLA skupia swoją działalność na inwestycji w nowe rozwiązania motoryzacyjne, które pozwalają na dbałość o środowisko naturalne. – „Gdy tylko dowiedzieliśmy się, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!