Aktualizacja programu Delphi R3.2014

, 11 lutego 2015, 14:39

Najnowsza aktualizacja programu diagnostycznego Delphi R3.2014 jest już dostępna do pobrania. Dotyczy ona nie tylko najnowszych pojazdów, aktualizowane są również starsze modele. Delphi skupia się nad prostotą obsługi i dodaje nowe funkcje, aby diagnozować szybciej i łatwiej.

W najnowszej wersji CAR MAX zaktualizowano:

 • Pojazdy z lat 1994-2014
 • 26 marek
 • 67 modeli
 • Dostępna jest 100% diagnostyka EOBD
   

W wersji TRUCK

 • Pojazdy z lat 1995-2014
 • 30 Marek
 • 47 Modeli
 • EUR 6


System  TPMS

Ze względu na popularność TPMS, dodano osobną funkcję systemu w oknie wyboru. Obsługę TPMS dodano dla 108 modeli, 18 marek. Pojawił się nowy raport serwisowy w przypadku BMW pozwalający na określenie stanu zużycia poszczególnych komponentów podlegających wymianie w najbliższym czasie.

Aplikację można pobrać ze strony: europe.delphi-dso.com.

Dostępne jest nowe zabezpieczenie programu diagnostycznego za pomocą klucza sprzętowego. Klucz gwarantuje dostęp do bazy danych tylko autoryzowanym użytkownikom i jest  rozwiązaniem ‘’ podepnij i działaj” zastępującym klucz HW. To oznacza koniec kłopotów z wpisywaniem kodów podczas instalacji, bądź każdorazowego użycia.

Aktywacja klucza sprzętowego przebiega online i jest możliwa na dowolnym komputerze posiadającym połączenie z Internetem. Klucz sprzętowy jest powiązany z konkretnym testerem diagnostycznym (VCI). Już teraz wszyscy użytkownicy posiadający licencję są wyposażani w klucz sprzętowy. W nowych zamówieniach tester diagnostyczny będzie dostarczany wraz z kluczem sprzętowym i najbardziej aktualną wersją oprogramowania R2.2014 wydaną w 2014r.

Dostępne programy pirackie pozwalają na zmianę wyglądu programu, nazwy wersji na R2.2014 ale w rzeczywistości zainstalowana pozostaje wersja R3.2013 i ta sama baza pojazdów.

 1. Wskazówki pozwalające na rozpoznanie fałszywego programu.
 2. Okno startowe pokazuje 2013 Release 3.
 3. Inny wygląd okna startowego (niektóre programy pozwalają na jego modyfikację)
 4. Wersja programu w pasku nazwy (2.14.2.2) nie pokrywa się z wersją w oknie aktualizacji.
 5. Czarne i niezmienione tło okna programu.
 6. Inna lokalizacja Dekodera VIN – w obecnej wersji znajduje się on w lewym górnym rogu.
 7. Inny wygląd przycisku diagnozy.
   

Dowiedz się więcej

Nowe urządzenie diagnostyczne dla wtryskiwaczy Common Rail od Delphi
Nowe urządzenie diagnostyczne dla wtryskiwaczy Common Rail od Delphi

Delphi Product & Service Solutions ogłosiło wprowadzenie na rynek nowego rozwiązania dla warsztatów i autoryzowanych punktów napraw diesla. Jest to tester wtryskiwaczy Common Rail, YDT-35, opracowany we współpracy z Hartridge. YDT-35 umożliwia przeprowadzenie testu elektrycznych parametrów wtryskiwaczy oraz wizualną ocenę rozproszenia strugi paliwa w warsztacie. Uzupełniając istniejące rozwiązania Delphi dla pojazdów z wtryskiwaczami Common Rail, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!