Nowości w Auto ABC

10 maja 2005, 0:00

Promocja tłumików Izawit
Od 5 maja firma Auto ABC przygotowała promocję na tłumiki marki Izawit. Każdy jednorazowy zakup za kwotę 1 tys. zł netto premiowany jest tłumikiem 14.1A lub jedną z trzech referencji strumienic za 1 zł netto. Akcja promocyjna potrwa do 31 maja 2005 roku.

Trwa promocja klocków hamulcowych ICER
Firma Auto ABC przypomina, że jeszcze dwa miesiące zostały do zakończenia promocji zorganizowanej przez Auto ABC na klocki hamulcowe marki ICER. W promocji można zdobyć wiele atrakcyjnych nagród takich odtwarzacze DVD, komputery, rowery, narzędzia warsztatowe czy kombinezony. Zasady promocji polegają na zbieraniu punktów umieszczonych na pudełkach. Akcją objęte są najpopularniejsze referencje do samochodów europejskich, azjatyckich, a także klocki do samochodów ciężarowych. Promocja trwa do 30 czerwca 2005 roku.
Szczegółowe informacje na stronie www.autoabc.com.pl lub we wszystkich filiach Auto ABC.


Kiermasz  Auto ABC w Strykowie
30 kwietnia w hotelu 500 w Strykowie pod Łodzią odbył się kiermasz Auto ABC. To już czwarte tego typu spotkanie z klientami. Zaproszeni goście mieli możliwość wymiany poglądów z przedstawicielami takich firm jak: Fortuna Line, Icer, Pilenga, Roulunds, Intec, Filtron, Forstop, Plus/Minus, Varta, AL-KO, Graf, Statoil, CX. Dodatkową atrakcją dla klientów była prezentacja elektronicznego katalogu części, zawierającego całą ofertę Auto ABC rozbudowaną o bazą Tec Doc. Katalog niebawem zostanie oddany w ręce klientów. Każdy z uczestników spotkania mógł uzyskać wiele cennych informacji dotyczących produktów. a także zakupić pakiety części przygotowanych specjalnie na tę okazję na bardzo dogodnych warunkach. Każdy zakupiony pakiet brał udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Zakończeniem całej uroczystości była wspólna zabawa do późnych godzin nocnych z gwiazdą wieczoru Michałem Milowiczem.
Firma Auto ABC dziękuje wszystkim uczestnikom spotkania za wspólnie spędzony czas.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 26 stycznia 2009, 0:00 0 0

Ostatnio wymienilem caly uklad wydechowy na IZAWIT po 100 km. na spawie przy koncowym wszystko sie rozlecialo - nigdy wiecej -wole wydac wiecej i zyc ZDJECIA TLUMNIKA DO WDLADU

Odpowiedz