Blokada rozrządu do silnika Fiata w Mark-Moto

1 października 2014, 11:47

W ofercie Mark-Moto pojawiła się nowa blokada rozrządu, służąca do obsługi silnika 0.9 TwinAir.

Blokadę można stosować do obsługi rozrządu w dwucylindowym silniku Fiata 0.9 TwinAir Turbo o kodzie 312A2000 z łańcuchem rozrządu. Jednostka jest stosowana w następujących modelach:

  • Fiat 500 (2010-)
  • Fiat Panda (2012-)
  • Fiat Punto (2012-)
  • Lancia Ypsilon (2012-)
  • Alfa Romeo Mito (2012-)

 

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.mark-moto.pl.

Dowiedz się więcej

Blokada wałków rozrządu do Chryslera w ofercie Mark-Moto
Blokada wałków rozrządu do Chryslera w ofercie Mark-Moto

W Mark-Moto pojawiła się nowa blokada wałków rozrządu do potężnego diesla, montowanego w samochodach marki Chrysler. Blokada o oznaczeniu war 355 jest przeznaczona do silnika wysokoprężnego Chryslera o pojemności 2.8l, produkowanego od 2007 roku. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.mark-moto.pl.

Klucz do sworznia wahacza Iveco Daily w Mark-Moto
Klucz do sworznia wahacza Iveco Daily w Mark-Moto

W ofercie Mark-Moto pojawił się hartowany klucz przeznaczony do montażu i demontażu sworznia wahacza Iveco Daily po 2004 roku. Nowa część: war 354 – Klucz do montażu i demontażu sworznia wahacza Iveco Daily po 2004 roku (hartowany)   Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.mark-moto.pl.  

Nowy klucz do odkręcania filtra paliwa w Mark-Moto
Nowy klucz do odkręcania filtra paliwa w Mark-Moto

Oferta firmy Mark-Moto wzbogaciła się o nowy klucz do odkręcania filtra paliwa w wybranych Mercedesach. Klucz pasuje do pojazdów marki Mercedes-Benz, wyposażonych w silnik wysokoprężny CDI (47 zębów). Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.mark-moto.pl.

Blokada rozrządu do Citroena i Peugeota w Mark-Moto
Blokada rozrządu do Citroena i Peugeota w Mark-Moto

W ofercie firmy Mark-Moto pojawiła się nowa blokada rozrządu do pojazdów grupy PSA. Blokada o oznaczeniu war 358 jest przeznaczona do aut Citroena i Peugeota, wyposażonych w silnik beznynowy 1.4 16V "ET". Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.mark-moto.pl.

Związkowcy Fiata protestują. Chcą podwyżek.
Związkowcy Fiata protestują. Chcą podwyżek.

Negocjacje z rządem RP, prowadzone przez górników, ośmieliły inne związki zawodowe do zawalczenia o swoje cele. Związkowcy z tyskiej fabryki Fiata protestowali pod bramą zakładu, domagając się podwyżek. 420 zł brutto podwyżki dla każdego pracownika – o taką kwotę walczą polscy pracownicy Fiata. Ich głównym argumentem jest fakt zwiększenia zysków przez koncern w ostatnich latach. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!