Blokada wałków rozrządu do Chryslera w ofercie Mark-Moto

16 września 2014, 13:59

W Mark-Moto pojawiła się nowa blokada wałków rozrządu do potężnego diesla, montowanego w samochodach marki Chrysler.

Blokada o oznaczeniu war 355 jest przeznaczona do silnika wysokoprężnego Chryslera o pojemności 2.8l, produkowanego od 2007 roku.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.mark-moto.pl.

Dowiedz się więcej

Klucz do sworznia wahacza Iveco Daily w Mark-Moto
Klucz do sworznia wahacza Iveco Daily w Mark-Moto

W ofercie Mark-Moto pojawił się hartowany klucz przeznaczony do montażu i demontażu sworznia wahacza Iveco Daily po 2004 roku. Nowa część: war 354 – Klucz do montażu i demontażu sworznia wahacza Iveco Daily po 2004 roku (hartowany)   Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.mark-moto.pl.  

Prasa i adaptery – nowości w ofercie Mark-Moto
Prasa i adaptery – nowości w ofercie Mark-Moto

W ofercie Mark-Moto pojawiły się prasa i adaptery do montażu i demontażu sworzni wahacza w pojazdach grupy Renault. Narzędzia są przeznaczone do obsługi pojazdów Renault Scenic II, Grand Scenic II, Megane II, Dacia Logan. Nowe narzędzia: war352 – prasa do sworzni wahacza przód war353 – adaptery do montażu i demontażu do sworzni wahacza przód   […]

Blokada rozrządu do silnika Fiata w Mark-Moto
Blokada rozrządu do silnika Fiata w Mark-Moto

W ofercie Mark-Moto pojawiła się nowa blokada rozrządu, służąca do obsługi silnika 0.9 TwinAir. Blokadę można stosować do obsługi rozrządu w dwucylindowym silniku Fiata 0.9 TwinAir Turbo o kodzie 312A2000 z łańcuchem rozrządu. Jednostka jest stosowana w następujących modelach: Fiat 500 (2010-) Fiat Panda (2012-) Fiat Punto (2012-) Lancia Ypsilon (2012-) Alfa Romeo Mito (2012-) […]

Nowy klucz do odkręcania filtra paliwa w Mark-Moto
Nowy klucz do odkręcania filtra paliwa w Mark-Moto

Oferta firmy Mark-Moto wzbogaciła się o nowy klucz do odkręcania filtra paliwa w wybranych Mercedesach. Klucz pasuje do pojazdów marki Mercedes-Benz, wyposażonych w silnik wysokoprężny CDI (47 zębów). Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.mark-moto.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!