Wera Tool-Check Plus – zestaw grotów i nasadek

26 czerwca 2014, 14:39

Firma Wera proponuje nowy sposób podejścia przy projektowaniu narzędzi ręcznych. Przykładem jest nowy zestaw Wera Tool-Check Plus. Zastępuje on około 38 pojedynczych narzędzi.

Zestaw składa się z 28 grotów  (tzw. bitów) wkrętakowych i uchwytu magnetycznego do ich mocowania a także 7 nasadek, adaptera, mini-grzechotki oraz małej rękojeści. Zarówno bity, jak i nasadki wyjmuje się z zestawu bez problemu. Mini-grzechotka posiada przełącznik kierunku pracy „prawo-lewo a obrotowy pierścień na główce umożliwia szybkie obracanie klucza, jedynie przy użyciu kciuka.

Jeśli podliczyć ilość elementów Wera Tool-Check Plus, zestaw zastępuje około 38 pojedynczych narzędzi. Poprzez swoje niewielkie gabaryty, nadaje się do pracy w trudno dostępnych miejscach, a jego elementy wykonane są z wysokogatunkowej hartowanej stali stopowej. Uchwyt magnetyczny Rapidaptor do mocowania krótkich grotów C 6.3 i długich końcówek E 6.3 z obrotową tuleją zapewnia łatwą zmianę grotu nawet jedną ręką. Niewielka i poręczna grzechotka z gniazdem do bitów 1/4" oraz możliwością współpracy z adapterami oraz nasadkami, poszerza możliwości zastosowania zestawu.

Niewielka dwukomponentowa rękojeść Kraftform Plus zapewnia dużą ergonomię, sześciokątny kołnierz zabezpiecza przed staczaniem się ze stołu warsztatowego. Ponadto zestaw ma możliwość montażu na pasku spodni, co często znacznie ułatwia pracę np. serwisanta. Komplet zawiera nasadki w rozmiarach od 5,5 do 13 oraz gamę grotów wkrętakowych płaskich, PH, PZ, Torx, Torx z otworem oraz sześciokątnych SW. Cena brutto zestawu to ok. 320 zł. Wera Tool-Check Plus jest do kupienia w sklepie internetowym ProfiTechnik.pl.

Dowiedz się więcej

Nowa Grzechotka Wera Zyklop Metal
Nowa Grzechotka Wera Zyklop Metal

Firma Wera przedstawiła nową grzechotkę Wera Zyklop Metal. Sprzedaż narzędzi tej serii rozpocznie się w sklepie ProfiTechnik.pl od kwietnia 2014 roku. Grzechotkę Wera Zyklop Metal cechuje przede wszystkim smukła i zwarta konstrukcja ze stali chromowo-molibdenowej, kutej matrycowo, która zapewnia wysoką odporność na zużycie. Pracę ułatwia jej długa dźwignia. Model Zyklop Metal Push posiada jednokierunkową grzechotkę […]

Comfort XXL – nowy zestaw wkrętaków firmy Wera
Comfort XXL – nowy zestaw wkrętaków firmy Wera

Na rynku pojawił się nowy zestaw wkrętaków firmy Wera. Comfort XXL jest przeznaczony do wielu różnych zastosowań warsztatowych. Wera Comfort XXL Dzięki uniwersalnemu wyposażeniu w tym pakiecie znajdują się niezbędne narzędzia zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Zestaw składa się w sumie z 12 sztuk wkrętaków (końcówki krzyżowe Phillips i Pozidriv, wkrętaki płaskie): 6 warsztatowych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!