Urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatach w ofercie WSOP

, 22 maja 2014, 15:55

W ofercie WSOP pojawiło się urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Usługa ta należy do specyficznych czynności serwisowych, które wymagają specjalnego podejścia. Tylko poprawne ich wykonanie gwarantuje zadowolenie użytkownika pojazdu, który zlecił warsztatowi usługę.

Podczas standardowej procedury wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów wymianie podlega jedynie około 40-50 proc. oleju w układzie smarowania. Grawitacyjne zlanie starego oleju poprzez korki spustowe, a następnie zalanie skrzyni nowym olejem spowoduje zmieszanie starego oleju z nowym, a w konsekwencji niewielką poprawę.

Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie urządzenia do dynamicznej wymiany oleju ATF2 produkcji firmy SPIN, które obsługuje pojazdy kilkudziesięciu popularnych marek.

– „Dynamiczna wymiana oleju jest o tyle skutecznym sposobem konserwacji skrzyni biegów, że nowy, czysty olej wypełnia każdy element mechanizmu (cały układ). Mechanik ma zatem pewność, że usługa została wykonana właściwie." – tłumaczy product manager, Paweł Wegiera.
 

Dowiedz się więcej

Nowy podnośnik nożycowy Efficar dla SKP
Nowy podnośnik nożycowy Efficar dla SKP

Firma WSOP zaprezentowała ulepszoną wersję podnośnika nożycowego Efficar STD-8245TX-W w wersji z szarpakiem o udźwigu 4 ton. „Nożycówka” Efficar to nie tylko podnośnik diagnostyczny z szarpakiem, ale także narzędzie do ustawiania geometrii. Tylne płyty rozprężne, gniazda obrotnic oraz płyty wyrównujące umożliwiające korzystanie z geometrii 3D (dostępne w standardzie) czynią go uniwersalnym narzędziem. Podnośnik Efficar jest […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!