Nowy podnośnik nożycowy Efficar dla SKP

, 5 maja 2014, 10:46

Firma WSOP zaprezentowała ulepszoną wersję podnośnika nożycowego Efficar STD-8245TX-W w wersji z szarpakiem o udźwigu 4 ton.

„Nożycówka” Efficar to nie tylko podnośnik diagnostyczny z szarpakiem, ale także narzędzie do ustawiania geometrii. Tylne płyty rozprężne, gniazda obrotnic oraz płyty wyrównujące umożliwiające korzystanie z geometrii 3D (dostępne w standardzie) czynią go uniwersalnym narzędziem.

Podnośnik Efficar jest obecny w ofercie WSOP już od kilku lat. Niedawno przeszedł spore zmiany konstrukcyjne, które producent wprowadził zgodnie z oczekiwaniami i wskazówkami firmy WSOP.

Podnośnik zyskał nowe, podwójne zabezpieczenie antykorozyjne, posiada dwustopniowy, bardzo precyzyjny system poziomowania najazdów, który pozwala spełnić rygorystyczne wymagania dotyczące ław pomiarowych na SKP.

Dźwignik ten można zamontować na posadzce lub we wnęce fundamentowej. W podstawowej kompletacji posiada on szarpak hydrauliczny z pilotem oraz dźwignik osi (dwupunktowy trawers o udźwigu 2 tony ułatwiający ustawianie geometrii w długich pojazdach).

Więcej informacji na stronie wsop.pl

Dowiedz się więcej

Urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatach w ofercie WSOP
Urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatach w ofercie WSOP

W ofercie WSOP pojawiło się urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Usługa ta należy do specyficznych czynności serwisowych, które wymagają specjalnego podejścia. Tylko poprawne ich wykonanie gwarantuje zadowolenie użytkownika pojazdu, który zlecił warsztatowi usługę. Podczas standardowej procedury wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów wymianie podlega jedynie około 40-50 proc. oleju w układzie […]

Podnośnik do diagnostyki Nussbaum
Podnośnik do diagnostyki Nussbaum

Inter Cars SA ogłasza promocję podnośnika nożycowego Nussbaum Hymaxx 3500 PH Plus. Narzędzie, zawierające podnośnik podprogowy, obrotnice oraz zestaw rozszerzający do badania geometrii (płyty rozprężne), dostępne jest w promocyjnej cenie 59 999 netto. Promocja trwa od 17 listopada do 31 grudnia 2014 r. lub do wyczerpania zapasów. W cenę podnośnika wliczony jest: transport do klienta, montaż, […]

Komentarze

Brak komentarzy