Nowy podnośnik nożycowy Efficar dla SKP

, 5 maja 2014, 10:46

Firma WSOP zaprezentowała ulepszoną wersję podnośnika nożycowego Efficar STD-8245TX-W w wersji z szarpakiem o udźwigu 4 ton.

„Nożycówka” Efficar to nie tylko podnośnik diagnostyczny z szarpakiem, ale także narzędzie do ustawiania geometrii. Tylne płyty rozprężne, gniazda obrotnic oraz płyty wyrównujące umożliwiające korzystanie z geometrii 3D (dostępne w standardzie) czynią go uniwersalnym narzędziem.

Podnośnik Efficar jest obecny w ofercie WSOP już od kilku lat. Niedawno przeszedł spore zmiany konstrukcyjne, które producent wprowadził zgodnie z oczekiwaniami i wskazówkami firmy WSOP.

Podnośnik zyskał nowe, podwójne zabezpieczenie antykorozyjne, posiada dwustopniowy, bardzo precyzyjny system poziomowania najazdów, który pozwala spełnić rygorystyczne wymagania dotyczące ław pomiarowych na SKP.

Dźwignik ten można zamontować na posadzce lub we wnęce fundamentowej. W podstawowej kompletacji posiada on szarpak hydrauliczny z pilotem oraz dźwignik osi (dwupunktowy trawers o udźwigu 2 tony ułatwiający ustawianie geometrii w długich pojazdach).

Więcej informacji na stronie wsop.pl

Dowiedz się więcej

Urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatach w ofercie WSOP
Urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatach w ofercie WSOP

W ofercie WSOP pojawiło się urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Usługa ta należy do specyficznych czynności serwisowych, które wymagają specjalnego podejścia. Tylko poprawne ich wykonanie gwarantuje zadowolenie użytkownika pojazdu, który zlecił warsztatowi usługę. Podczas standardowej procedury wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów wymianie podlega jedynie około 40-50 proc. oleju w układzie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!