Nowe urządzenie sterujące do pompowania kół w Tip-Topolu

7 maja 2014, 11:00

Firma Tip-Topol wprowadziła do oferty Accura 10 Aviation – urządzenie sterujące do pompowania kół sprężonym powietrzem o ciśnieniu do 22 bar firmy PCL. To sprzęt przydatny w serwisach obsługujących koła o specjalnych parametrach oraz koła samolotów, w których wymagane jest wyższe ciśnienie.

Urządzenie umożliwia pompowanie kół zarówno sprężonym powietrzem, jak i azotem. Aluminiowa obudowa pozwala na automatyczne pompowanie z najwyższą dokładnością i w całym zakresie ciśnień!

Parametry Accury 10 Aviation:

  • Dokładność wg Dyrektywy EC 86/217 : +/-0.5 %
  • Dokładność wskazań : 0,1 bar
  • Maksymalne ciśnienie pompowania : 22 bar
  • Przepustowość : 3800 l/min przy ciśnieniu 20 bar, dostarczana z wężem 7.6 m.
     

Szczegóły oferty w Dziale Sprzedaży Firmy TIP-TOPOL, pod nr telefonu 0048/887 830 101 i pod adresem mailowym: adam.winter@tiptopol.pl.

Dowiedz się więcej

Tip-Topol: Lekarstwo na problemy z zasileniem kluczy pneumatycznych
Tip-Topol: Lekarstwo na problemy z zasileniem kluczy pneumatycznych

Używanie pneumatycznych kluczy udarowych z wrzecionami ¾”, 1” staje się niekiedy niełatwym zadaniem. Problem najczęściej związany jest z nieprawidłowo wykonaną instalacją sprężonego powietrza lub po prostu jej brakiem. Chcąc ułatwić używanie dużych kluczy pneumatycznych, Tip-Topol wzbogacił swoją ofertę o mobilne zestawy przygotowania powietrza. Główne cechy zestawów przygotowania powietrza: wyposażone są w filtr z osuszaczem i […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!