Nowy katalog wyposażenia warsztatów Inter Cars

25 marca 2014, 11:22

Nowa edycja katalogu wyposażenia warsztatowego Inter Cars SA jest już dostępna. Wśród nowości znalazły się: nowa gama włoskich podnośników OMA, podnośniki punktowe, pneumatyczno-hydrauliczne Profitool, limitowana edycja wózka Sonic z zegarkiem, seria elektronarzędzi firmy Proma.

W numerze 1/2014, składającym się z ponad 132 stron, prezentowana jest w skrócie największa oferta dla tego segmentu rynku dla branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz agro. Katalog zawiera również wiele towarów z oferty sezonowej, a także szereg promocji. Standardowo w publikacji umieszczone są dziesiątki narzędzi, urządzeń i przyrządów dla wymienionych wcześniej grup użytkowników.

Dowiedz się więcej

Płyn do spryskiwaczy 4Max Nano w Inter Cars SA
Płyn do spryskiwaczy 4Max Nano w Inter Cars SA

W sieci sprzedaży Inter Cars SA dostępny jest letni płyn do spryskiwaczy 4Max Nano o ulepszonej jakości. Produkt posiada nową etykietę. Płyn o przyjemnym zapachu z dodatkiem środków powierzchniowo-czynnych wyprodukowany jest w innowacyjnej technologii Nano. Jest sprzedawany w funkcjonalnym 5 l opakowaniu z wygodnym uchwytem do nalewania. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii płyn 4 Max: nie pozostawia […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!