Płyn do spryskiwaczy 4Max Nano w Inter Cars SA

9 kwietnia 2014, 13:57

W sieci sprzedaży Inter Cars SA dostępny jest letni płyn do spryskiwaczy 4Max Nano o ulepszonej jakości. Produkt posiada nową etykietę.

Płyn o przyjemnym zapachu z dodatkiem środków powierzchniowo-czynnych wyprodukowany jest w innowacyjnej technologii Nano. Jest sprzedawany w funkcjonalnym 5 l opakowaniu z wygodnym uchwytem do nalewania.

Dzięki zastosowaniu nanotechnologii płyn 4 Max:

  • nie pozostawia smug,
  • woda na skutek działania cząsteczek hydrofobowych (odpychających wodę) skrapla się na szybie czołowej auta, dzięki czemu szybciej spływa podczas jazdy (tzw. „niewidzialna wycieraczka"),
  • nanocząsteczki wypełniają drobne ubytki w szkle, tworząc niewidzialną warstwę ochronną oraz idealną gładką powierzchnię.

 

Płyny posiadają niezbędne atesty i zezwolenia do powszechnego obrotu. Letnie płyny Nano do spryskiwaczy dostępne są w opakowaniach:

  • 5 L (1201-00-0008N),
  • 2 L 1201-00-0011N),
  • 30 L (1201-00-0016N)
  • 200 L (1201-00-0014N +P) + gratis (ręczna pompka).

 

W nowym sezonie wiosenno-letnim Inter Cars wprowadził możliwość zakupu 5-litrowego płynu letniego do spryskiwaczy 4Max w opakowaniach zbiorczych w zgrzewce i na palecie w atrakcyjnych cenach. Produkt jest dosępny wyłącznie w Inter Cars SA. Więcej na stronie: www.4max.org

Dowiedz się więcej

Nowy katalog wyposażenia warsztatów Inter Cars
Nowy katalog wyposażenia warsztatów Inter Cars

Nowa edycja katalogu wyposażenia warsztatowego Inter Cars SA jest już dostępna. Wśród nowości znalazły się: nowa gama włoskich podnośników OMA, podnośniki punktowe, pneumatyczno-hydrauliczne Profitool, limitowana edycja wózka Sonic z zegarkiem, seria elektronarzędzi firmy Proma. W numerze 1/2014, składającym się z ponad 132 stron, prezentowana jest w skrócie największa oferta dla tego segmentu rynku dla branży […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 9 kwietnia 2014, 20:37 0 0

czyżby IC był sponsorem motofocus.pl??? redaktor się spuszcza nad produktem za 5 zł:))) hehehe, ŻAL!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz