Materiały wulkanizacyjne Maruni – już od 20 lat w Polsce

, 12 marca 2014, 14:51

Materiały naprawcze Maruni są obecne na polskim rynku już od 20 lat. Korzystając z tej okazji, chcielibyśmy trochę przybliżyć Państwu tę znakomitą markę.

Firma Maruni została założona w 1914 roku w Osace. Początkowo była to firma handlowa, zajmująca się sprzedażą gumy i ogumienia rowerowego. W 1948 roku rozpoczęto produkcję kleju do gumy, a parę lat później – łatek do naprawy dętek rowerowych. Produkt cieszył się sporym zainteresowaniem i okazał się znakomitym towarem eksportowym. W kolejnych latach nastąpił szybki rozwój firmy, poszerzanie produkcji o nowe materiały wulkanizacyjne i ekspansja na kolejne światowe rynki.

Od początku firma Maruni postawiła na jakość – i wygrała. Dział kontroli jakości firmy jest bardzo rozbudowany, wyposażony w nowoczesny sprzęt i szczególnie istotny dla całego procesu produkcji. W efekcie tych starań, podczas naszej 20-letniej współpracy, nigdy nie było żadnych zastrzeżeń do towaru.

W Polsce materiały Maruni przyjęły się znakomicie. Z roku na rok coraz więcej serwisów wulkanizacyjnych decyduje się na wprowadzenie tej technologii. W branży wulkanizacyjnej wzrasta świadomość faktu, że od prawidłowo przeprowadzonej naprawy, w oparciu o dobrej jakości materiały naprawcze, zależy czyjeś życie i zdrowie. Na szczęście kiepskiej jakości materiały odchodzą powoli do lamusa, a nasi klienci doceniają pewność i bezpieczeństwo, jakie niesie ze sobą marka Maruni.

Dowiedz się więcej

Naprawa ogumienia – jakich opon nie wolno naprawiać?
Naprawa ogumienia – jakich opon nie wolno naprawiać?

Bez względu na markę, jakość, czy też rodzaj opon, należy liczyć się z możliwością ich uszkodzenia. Pomimo coraz lepszych dróg, ilość opon wymagających naprawy jest ogromna. Mowa tutaj o oponach nowych, ale należy mieć na uwadze również tysiące opon używanych, których napływ do naszego kraju jest nadal dość znaczny. Dość często dokonuje się wymiany uszkodzonej […]

Najczęściej popełniane błędy przy naprawie ogumienia
Najczęściej popełniane błędy przy naprawie ogumienia

Zawód wulkanizatora jest rzemiosłem jak każde inne, o ściśle określonych regułach postępowania, od początku do końca. Dla tej specyficznej dziedziny zostały określone konkretne procedury, normy czy też procesy technologiczne, których nie należy lekceważyć. Jeśli omijamy procedury lub je bagatelizujemy, narażamy naszych klientów na ryzyko. W wielu przypadkach przyzwyczailiśmy się do działania „na skróty”, które niejednokrotnie […]

Nowy design Maruni
Nowy design Maruni

Wiodący producent materiałów wulkanizacyjnych, japońska firma Maruni, przeprowadziła rebranding swoich produktów. Opakowania zyskały nowy design o atrakcyjnej kolorystyce. Nazwy produktów również uległy zmianie. Popularne wkłady do opon GNR będą odtąd znane jako MR, łatki uniwersalne do przebić GUT zostaną przemianowane na MU, zaś wkłady GBT na MB. Co istotne, zmiana dotyczy również procesu produkcji materiałów, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 13 marca 2014, 7:57 0 0

bardzo porządna firma mam od nich dużo maszyn solidne sprzęty

Odpowiedz