Urządzenie HWA-G18 z certyfikatem ITS w Italcom

, 11 marca 2014, 14:19

W ofercie Italcom pojawiło się urządzenie do ustawiania geometrii kół z certyfikatem ITS, uprawniającym do stosowania na SKP i OSKP. Jest to model HWA-G18.

W pełni skomputeryzowane, bezprzewodowe urządzenie (system Windows 8) jest standardowo wyposażone w 8 czujników pomiarowych oraz uchwyty pracujące w zakresie 11-25”. Każda z głowic pomiarowych wyposażona jest w wyświetlacz LCD informujący o procesie pomiaru oraz klawiaturę funkcyjną.

Sprzęt daje możliwość przeprowadzania kompensacji bicia obręczy metodą podniesienia osi lub przez przetaczanie pojazdu. Maksymalną dokładność pomiaru zapewnia funkcja diagnostyki poziomu stanowiska pomiarowego z możliwością adaptacji. Dostępna jest także funkcja zamrażania danych na czas czynności regulacyjnych lub wymiany elementów zawieszenia czy układu kierowniczego. Pomiar geometrii przedniej osi odbywa się bez konieczności zakładania tylnych głowic pomiarowych. Baza danych zawiera ponad 20 000 pojazdów.

Dowiedz się więcej

,,Nie boimy się dobrej rywalizacji z konkurencją” – wywiad z Prezesem Zarządu Italcom
,,Nie boimy się dobrej rywalizacji z konkurencją” – wywiad z Prezesem Zarządu Italcom

Firma Italcom istnieje już od ponad 20 lat, od początku specjalizując się w branży wyposażenia warsztatowego. Jest to specyficzny i interesujący segment rynku motoryzacyjnego, o czym przekonała nas rozmowa z Grzegorzem Kazimierskim, Prezesem Zarządu Italcom. Italcom to firma z doświadczeniem i już 20-letnią historią. Większość firm zakładanych w tamtych burzliwych czasach musiała poradzić sobie z […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!