HELLA na targach TTM 2014

7 marca 2014, 10:14

Stoisko HELLA na Targach Techniki Motoryzacyjnej będzie bogate w premiery produktowe oraz atrakcje dla zwiedzających. Oferta specjalna będzie uprawniała gości to skorzystania z wyjątkowych „targowych” cen na wybrane produkty wyposażenia warsztatowego.

Premiery HELLA na TTM 2014

Dodatkowo jeden z klientów, który odwiedzi stoisko podczas targów będzie miał możliwość zostać właścicielem jedynego w Polsce testera mega macs 42 SE w barwach narodowych.

Podczas targów HELLA zaprezentuje na stoisku po raz pierwszy dwa produkty z  asortymentu wyposażenia warsztatowego –  zapowiadaną stację do serwisowania klimatyzacji Husky 150 oraz mega macs PC (pełna diagnoza).

Stacja Husky 150 HELLA Nussbaum Solutions to alternatywa dla znanych już stacji serii Husky 200 i 300. Urządzenie przeznaczone jest do serwisu klimatyzacji z czynnikiem chłodniczym R134a, ma zastosowanie do klimatyzacji w pojazdach osobowych i ciężarowych.

Charakterystyka nowego urządzenia:
 

  • zakres temperatur pracy 10 st. C-50 st. C, pojemność zbiornika 10 kg, automatyczne odpowietrzanie zbiornika z gazów niekondensowanych kontrolowane elektronicznie, sprężarka przeznaczona do odzysku / 9 cm3/ 400g/min @ 50 Hz/ 0 st.C, pompa próżniowa 70l/min / 4,1m3/h/ od 50 Hz, pojemność filtra osuszacza 300 cm3, węże serwisowe 3.0m / SAE J2196, 26 języków, w tym polski, baza danych pojazdów – osobowe i ciężarowe + My database, Update  via USB, napięcie zasilania 230V 50/60 Hz, wymiary 1130 x 610 x 750 mm, masa 95 kg.

 

mega macs PC (pełna diagnoza) HELLA Gutmann Solutions to oprogramowanie serwisowe rozbudowane do „pełnowartościowego” wariantu diagnostycznego, zapewniającego pełny dostęp do danych. Po zajmującej niespełna kilka minut instalacji i aktywacji oprogramowania mega macs w notebooku, tablecie lub komputerze stacjonarnym urządzenia te mogą pełnić, w połączeniu z modułem VCI, funkcję testera diagnostycznego. Zakres i głębokość funkcji diagnostycznych odpowiadają przy tym testerowi mega macs 42 SE – z tą różnicą, że dane wyświetlane są w wysokiej rozdzielczości na ekranie używanego urządzenia.

Dowiedz się więcej

Rusza konkurs HELLA Techworld
Rusza konkurs HELLA Techworld

W konkursie dla użytkowników portalu HELLA Techworld można zdobyć atrakcyjną nagrodę z logo Aston Martin Racing lub McLaren. Zasady są proste – jedno pytanie, jedna odpowiedź. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy szukać na portalu. Przewidziano łącznie 6 etapów. Każdy kolejny etap konkursu będzie zaczynał się co 2 tygodnie w środę. W każdym do wygrania po […]

,,Weźmiemy całą motoryzację na warsztat” – wywiad z Dyrektorem Targów Techniki Motoryzacyjnej
,,Weźmiemy całą motoryzację na warsztat” – wywiad z Dyrektorem Targów Techniki Motoryzacyjnej

Targi Techniki Motoryzacyjnej 2014 mają być najważniejszym branżowym wydarzeniem przyszłego roku. O szczegóły imprezy zapytaliśmy Marcina Gruszczyńskiego – Dyrektora TTM. W czym najbliższa edycja TTM będzie lepsza od poprzednich oraz od podobnych imprez organizowanych przez niezależnych dystrybutorów części? Przygotowując targi zawsze staramy się, aby były one jak najlepsze. Nie robimy targów dla siebie, pomysły staramy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!