WSOP regeneruje zardzewiałe wyposażenie warsztatowe

5 marca 2014, 14:33

Serwis WSOP wykonuje usługi kompleksowego remontu sprzętu, który ucierpiał od działania korozji, ale jego ogólny stan techniczny pozwala na dalszą eksploatację. Profesjonalna regeneracja przywraca sprzęt do pełnej sprawności i jest opłacalna z finansowego punktu widzenia.

W praktyce na działanie korozji narażone są szczególnie urządzenia montowane w podłodze: rolki hamulcowe, testery amortyzatorów, ale także podnośniki nożycowe. Główną przyczyną problemów są trudne warunki pracy.

– „Z naszych doświadczeń wynika, że najbardziej problem korozji odczuwają urządzenia na stacjach kontroli pojazdów. Szczególnie w okresie zimowym sprzęt pracuje zawilgocony, a ponadto topniejący śnieg z samochodów dostaje się do wnętrza urządzeń wraz z solą drogową. Mimo wykorzystania przez producentów dobrych technologii zabezpieczania sprzętu przed korozją upływ czasu i agresywne środki chemiczne robią swoje. Po kilku-kilkunastu latach nieuchronnie dochodzi do korodowania całych elementów.” – mówi Adrian Kuśka, inżynier Serwisu WSOP.

Jeżeli użytkowane urządzenie znajduje się w ogólnie dobrej kondycji technicznej warto zastanowić się nad jego kompleksowym remontem. Serwis WSOP przed regeneracją każdorazowo określa stan techniczny poszczególnych elementów, stopień ich zużycia, powstałe uszkodzenia i proponuje wykonanie remontu wg indywidualnie opracowanego zakresu prac i ich wyceny. Modernizacja może obejmować wymianę części mechanicznych, regenerację powłok lakierniczych czy kompleksowy remont obudów.

W przypadku remontu podnośników nożycowych w grę może wchodzić wymiana elementów układu hydraulicznego, przewodów, jak również regeneracja powłoki lakierniczej. Serwis WSOP może wykonać doraźne naprawy u klienta, które nie będą wymagały demontażu. Przy większych, kompleksowych remontach konieczne jest zdemontowanie urządzenia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wsop.pl

Dowiedz się więcej

Autocom wprowadza nowe zabezpieczenie przed podróbkami
Autocom wprowadza nowe zabezpieczenie przed podróbkami

Firma Autocom wprowadza nowe zabezpieczenie do swojego oprogramowania. Ma ono uchronić klientów, którzy nieświadomi oszustwa mogli do tej pory nabyć podróbkę oryginalnego testera. W Polsce już kilka osób zdążyło się nabrać na ofertę oszustów. – „Aby zapobiec tego typu fałszerstwom, ale przede wszystkim uchronić klientów przed zakupem marnej jakości „podróbki” Autocom wprowadza od 2014 roku […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!