Autocom wprowadza nowe zabezpieczenie przed podróbkami

8 stycznia 2014, 14:30

Firma Autocom wprowadza nowe zabezpieczenie do swojego oprogramowania. Ma ono uchronić klientów, którzy nieświadomi oszustwa mogli do tej pory nabyć podróbkę oryginalnego testera.

W Polsce już kilka osób zdążyło się nabrać na ofertę oszustów.

– „Aby zapobiec tego typu fałszerstwom, ale przede wszystkim uchronić klientów przed zakupem marnej jakości „podróbki” Autocom wprowadza od 2014 roku nowe zabezpieczenia. Już pierwsza edycja oprogramowania działać będzie w oparciu o nowe rozwiązania” – tłumaczy product manager w firmie WSOP, Paweł Wegiera.

Jak działa nowe zabezpieczenie?

Miniaturowy klucz zabezpieczający USB jest na stałe przypisany do konkretnego numeru seryjnego urządzenia. USB zawiera w sobie program odblokowujący oprogramowanie. Będzie on dostarczany wraz z płytą DVD, która zawiera aktualizację oprogramowania. Aktywacja będzie przebiegać tak jak dotychczas. Procedurę ma ułatwić przewodnik użytkownika.

Każdorazowe uruchomienie oprogramowania CARS, TRUCKS oraz GENERIC wymagać będzie obecności klucza zabezpieczającego w złączu USB komputera.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy firmy WSOP.

Dowiedz się więcej

Aktualizacja oprogramowania HELLA Gutmann
Aktualizacja oprogramowania HELLA Gutmann

Oprogramowanie do testerów HELLA Gutmann jest dostępne w języku polskim w nowej wersji – 44. Zawiera ona rozszerzoną o nowe modele samochodów bazę diagnostyczną oraz dodane nowe funkcje w pojazdach już istniejących. Najważniejsze zmiany: Identyfikacja VIN Skrócony czas identyfikacji numeru VIN Automatyczne zapisywanie numeru VIN w module Car History Funkcja wprowadzania numeru VIN w pojazdach […]

WSOP regeneruje zardzewiałe wyposażenie warsztatowe
WSOP regeneruje zardzewiałe wyposażenie warsztatowe

Serwis WSOP wykonuje usługi kompleksowego remontu sprzętu, który ucierpiał od działania korozji, ale jego ogólny stan techniczny pozwala na dalszą eksploatację. Profesjonalna regeneracja przywraca sprzęt do pełnej sprawności i jest opłacalna z finansowego punktu widzenia. W praktyce na działanie korozji narażone są szczególnie urządzenia montowane w podłodze: rolki hamulcowe, testery amortyzatorów, ale także podnośniki nożycowe. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 stycznia 2014, 20:07 0 0

Mam trzy kompy. i chcecie mi powiedzieć że za każdym razem ma odpalać program z kluczem ???
Niby jak mam to robić skoro 8 osób pracuje na tym sprzęcie !!!
poproszę o bardziej logiczne rozwiązanie bo za chwilę zabraknie portów USB na dziadostwa !!!

Odpowiedz

Anonim, 13 stycznia 2014, 8:38 0 0

niesadze ze sie cos zmieni nieudolne to kroki

Odpowiedz

Anonim, 31 stycznia 2014, 0:39 0 0

online co 24 h jak było w cmd (już nie mam nie wiem co sie zmieniło )
+ kodowany soft raz w miesiącu pod nr puszki tak jak jest w avdi
+ ten kluczyk usb + zabezpieczone na nec-u hardware ..chyba starczyło by na jakiś czas

Odpowiedz

Mateusz, 21 stycznia 2017, 11:44 0 0

mam pytanie jak mam płytke z programem delphi 2015 R3 CARS I TRUCKS i zainstalowałem na drugim kompie i jak chce zaktualizowac to wyskakuje mi ze potrzebuje zabezpieczajacy klucz do programu LAT czy on jest na tej orginalnej płytce

Odpowiedz