Podnośniki i prasy firmy OMA w Inter Cars SA

, 5 marca 2014, 12:18

Inter Cars SA poszerza swoją ofertę o podnośniki samochodowe oraz prasy hydrauliczne znanego włoskiego producenta – firmy OMA.

OMA posiada ponad 40-letnie doświadczenie w branży. Oferuje wysoką jakość opartą o wypracowany latami system kontroli jakości. Szeroka gama produktów stawia producenta w czołówce firm w tej branży w Europie i nie tylko. Dowodem tego jest obecność marki w ponad 100 krajach na całym świecie. OMA to produkty wytwarzane w 100% we Włoszech, marka i znak towarowy należy do grupy Werther International S.p.A. Wyłącznym dystrybutorem produktów OMA w Polsce w wyniku nawiązania ścisłej współpracy jest Inter Cars SA.

W ofercie Inter Cars SA w pierwszej kolejności pojawią się: mobilny podnośnik 1-kolumnowy model  496 o udźwigu 2500kg, dedykowany dla warsztatów mechaniki pojazdowej, blacharstwa oraz serwisów ogumienia, cztery rodzaje podnośników 2-kolumnowych o zróżnicowanym tonażu i technologii, polecane dla serwisów obsługi i naprawy pojazdów: model 502A ES o udźwigu 2500kg i model 503 ES o udźwigu 3000 kg, posiadające 1 silnik z łańcuchowym przeniesieniem napędu. Modele504A ES oraz 505C ES o udźwigu 3000 kg i 4000 kg wyposażone w dwa silniki synchronizowane elektronicznie.

Dla warsztatów oferujących usługę badania i kontroli geometrii pojazdów przygotowano 3 podnośniki. Pierwsza propozycja to podnośnik nożycowy najazdowy diagnostyczny, model SATURNUS EV40 ATLT o udźwigu 4000 kg i długości platform 4800 mm ze zintegrowanym podnośnikiem podprogowy w platformach, płytami rozprężnymi i miejscem na obrotnice oraz oświetleniem LED w standardzie. Kolejne dwie propozycje to podnośniki 4-kolumnowe, także diagnostyczne, do obsługi pojazdów osobowych oraz dostawczych, model 526B, udźwig 4000kg o długości platform 4800mm oraz model 526L5A dedykowany do współpracy z urządzeniami 3D o udźwigu 5000kg i długości najazdów 5000mm.

Do szybkiej obsługi pojazdów Inter Cars poleca podnośniki nożycowe podprogowe: mobilny, model 537, do podnoszenia pojazdów o masie całkowitej do 3000 kg oraz stacjonarny model 532LP z możliwością instalacji zarówno na posadzce, jak również w przygotowanym zagłębieniu, o udźwigu do 3200kg.

Z myślą o warsztatach ciężarowych stworzono zestaw składający się z 4 sztuk kolumn mobilnych z możliwością rozszerzenia o dodatkowe kolumny i udźwigiem 7500kg na każdą z kolumn. Wersja ta oznaczona jest symbolem 488W. W ofercie Inter Cars SA będą dostępne również prasy hydrauliczne OMA. Pierwszy model to prasa 50t elektro-hydrauliczna oznaczona symbolem 665. Drugi model to także urządzenie elektro-hydrauliczne o nacisku 100 T, symbol 666.

Wszystkie przedstawione podnośniki w swojej cenie mają już wkalkulowany transport do klienta, montaż oraz uruchomienie. Poza wymienionymi pozycjami, dystrybutor jest również w stanie zaproponować produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, a także dla rynku przemysłowego.

Dowiedz się więcej

Nowe urządzenia warsztatowe w Inter Cars SA
Nowe urządzenia warsztatowe w Inter Cars SA

Oferta urządzeń przydatnych w warsztacie dostępna w Inter Cars jest sukcesywnie poszerzana o nowe produkty. W sieci dystrybutora można już nabyć analizator jakości paliwa Delphi, tester Autologic oraz dwa nowe urządzenia firmy DeltaTech. Analizator jakości paliwa do silników Diesla od Delphi W procesie diagnostyki nowoczesnego silnika wysokoprężnego, analizator paliwa Delphi YDT553 umożliwia sprawdzenie zawartości zanieczyszczeń […]

Projekt „Bio Service” – Warsztat przyjazny środowisku w Inter Cars SA
Projekt „Bio Service” – Warsztat przyjazny środowisku w Inter Cars SA

Inter Cars SA, w ramach projektu „Bio Service”, zajmuje się kompleksowym odbiorem odpadów warsztatowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oferta skierowana jest do warsztatów zrzeszonych w sieciach warsztatowych Inter Cars oraz w innych sieciach, a także do warsztatów niezależnych. Założeniem projektu jest przekonanie i zachęcenie warsztatów do świadomego i zgodnego ze standardami zarządzania odpadami. Takie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!