Launch wprowadza urządzenie do wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów

, 16 stycznia 2014, 16:30

Firma Launch wprowadza do oferty nowy model urządzenia do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów CAT-501+. Umożliwia ono przeprowadzenie w pełni automatycznego cyklu przepłukania układu automatycznej skrzyni biegów wraz z chłodnicą oleju z użyciem detergentu oraz dynamicznej wymiany oleju przekładniowego.

Posiada ono bazę danych parametrów pojazdów z zalecanymi ilościami oleju do wymiany. Menu urządzenia jest w języku polskim. CAT-501+ samoczynnie rozpoznaje kierunek przepływu oleju oraz umożliwia monitorowanie temperatury i ciśnienia oleju przekładniowego w układzie.

Cena urządzenia wynosi 9 500 zł netto. Więcej informacji w firmie Launch – www.launch.pl.

Dowiedz się więcej

Launch wprowadza interfejs diagnostyczny Golo
Launch wprowadza interfejs diagnostyczny Golo

Firma Launch Ltd. wprowadza nowe rozwiązanie technologiczne w zakresie diagnostyki samochodowych systemów elektronicznych – interfejs diagnostyczny Golo. Interfejs jest wykonany w postaci umieszczanej w złączu diagnostycznym pojazdu wtyczki, która komunikuje się poprzez WiFi z telefonem obsługującego wyposażonym w system Android lub iOS. Dzięki zainstalowanej w telefonie aplikacji Golo można odczytać i skasować kody usterek systemu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!