Nowa prostowarka K-MAK Doruk w LE-GUM

28 sierpnia 2013, 14:07

LE-GUM wprowadził do oferty maszynę do prostowania felg aluminiowych i stalowych o średnicach 10–28” firmy K-MAK. Oprócz dużego zakresu obsługiwanych felg, urządzenie wyróżnia się bogatym wyposażeniem standardowym.

Na liście wyposażenia standardowego można znaleźć: stożki centrujące, adaptery, przedłużki, klucze, nakrętki, blokady, głowice i łyżka prostująca, urządzenie oferuje także mini-tokarnię oraz opcjonalny adapter do kół motocyklowych.

Wprowadzenie opisanego modelu do dystrybucji poprzedzono szeregiem testów funkcjonalności oraz oceną jakości wykonania.

K-MAK zajmuje się produkcją urządzeń od 1929 r., a urządzeń do serwisów ogumienia od lat 50-tych ubiegłego wieku. Dzięki ścisłej współpracy z producentem, LE-GUM zapewnia profesjonalne szkolenia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Więcej informacji na stronie www.legum.pl lub pod nr tel. 600-354-666.
 

Dowiedz się więcej

Montażownica M&B TC 525 PG X2P w ofercie LE-GUM
Montażownica M&B TC 525 PG X2P w ofercie LE-GUM

Klientom firmy LE-GUM znane jest już oznaczenie modelu TC 525 PG. Włoski producent wskazanej montażownicy M&B Engineering przygotował obecnie wersję ,,X2P”. Pod tym oznaczeniem kryje się nożne sterowanie obrotami stołu prawo/lewo i płynne przejście z pierwszego do drugiego biegu. Nowa montażownica w LE-GUM Zakres pracy montażownicy zawiera się w przedziale 12”-22”/14”-25”. Jest to model pośredni, […]

Technologie produkcji felg
Technologie produkcji felg

Jaką drogę potrafi przejść felga, nim trafi na piastę? Producenci felg proponują klientom produkty wykonane przy użyciu technologii kucia oraz rolowania. Te metody produkcji sprawiają, że zmniejsza się masa pojazdu, co wpływa na osiągi, dynamikę samochodu oraz spalanie. Kute felgi dla samochodów koncepcyjnych takich marek jak Jaguar, Lotus, Toyota, Nissan i Ford, do bolidów Formuły […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!