Montażownica M&B TC 525 PG X2P w ofercie LE-GUM

22 października 2013, 13:17

Klientom firmy LE-GUM znane jest już oznaczenie modelu TC 525 PG. Włoski producent wskazanej montażownicy M&B Engineering przygotował obecnie wersję ,,X2P”. Pod tym oznaczeniem kryje się nożne sterowanie obrotami stołu prawo/lewo i płynne przejście z pierwszego do drugiego biegu.

Nowa montażownica w LE-GUM

Zakres pracy montażownicy zawiera się w przedziale 12”-22”/14”-25”. Jest to model pośredni, pomiędzy TC 522 a TC 528, jeśli chodzi o średnicę stołu. Sam stół został zabezpieczony przed nadmiernym zużyciem poprzez specjalne ślizgi szczęk. W zakresie szerokości obsługiwanych obręczy, konstrukcja korpusu i kolumny montażownicy, plasuje ją w czołówce aktualnie dostępnych urządzeń. Uzyskane parametry to odpowiednio: szerokość koła 3”-15” i średnica obręczy do 46” (1160 mm).

Ergonomię pracy uzupełnia stały manometr sterowany nożnie. Całość uzyskała aprobatę WDK w zakresie obsługi opon typu Run-flat i UHP, przy stosowaniu opcjonlanych przystawek.

Szczegóły oferty na stronie internetowej www.legum.pl.

Dowiedz się więcej

Nowa prostowarka K-MAK Doruk w LE-GUM
Nowa prostowarka K-MAK Doruk w LE-GUM

LE-GUM wprowadził do oferty maszynę do prostowania felg aluminiowych i stalowych o średnicach 10–28” firmy K-MAK. Oprócz dużego zakresu obsługiwanych felg, urządzenie wyróżnia się bogatym wyposażeniem standardowym. Na liście wyposażenia standardowego można znaleźć: stożki centrujące, adaptery, przedłużki, klucze, nakrętki, blokady, głowice i łyżka prostująca, urządzenie oferuje także mini-tokarnię oraz opcjonalny adapter do kół motocyklowych. Wprowadzenie […]

Nowy model automatycznej montażownicy do opon Megamount SMART 3
Nowy model automatycznej montażownicy do opon Megamount SMART 3

Firma Hofmann Megaplan GmbH, poprzez swojego dystrybutora Best Products sp. z o.o., wprowadza na polski rynek nowy model automatycznej montażownicy do opon Megamount SMART 3 z kołem mocowanym na wale. Montażownica przeznaczona jest do profesjonalnych serwisów oponiarskich obsługujących dużą liczbę samochodów z oponami niskoprofilowymi i Run Flat. Przy projektowaniu tej maszyny zostały wzięte pod uwagę […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!