Normalia Dresselhaus w Inter Cars SA

, 20 sierpnia 2013, 15:23

Inter Cars SA wprowadza do swojej oferty szeroki zakres normaliów firmy Dresselhaus – głównie zestawy śrub, wkrętów, podkładek, uszczelek, konektorów elektrycznych, pierścieni, łączników hydraulicznych, bezpieczników, korków spustowych do oleju, przewodów paliwowych, opasek zaciskowych i innych.

Zestawy występują w formie przenośnych walizek, szafek montowanych naściennie oraz dużych szaf, wyposażonych nawet w 17 200 sztuk normaliów. W ofercie znajdują się również zestawy uzupełniające do wspomnianych kompletów.

Oferta dotyczy zarówno rynku samochodów osobowych jak i ciężarowych, a jej duża prezentacja odbędzie się podczas 13 Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów na Warszawskim Bemowie w dniach 6-8.09.2013r.

Dresselhaus jest dostawcą normaliów montowanych seryjnie w produktach takich marek jak: Kogel, Krone, Miele, Siemens, Grammer, AS Motor, Lear. Zobacz najnowszy katalog Dresselhaus na stronie Inter Cars SA.

Dowiedz się więcej

Profesjonalne buty robocze Lotto Works Energy w ofercie Inter Cars
Profesjonalne buty robocze Lotto Works Energy w ofercie Inter Cars

W ofercie Inter Cars znalazły się buty robocze Lotto Works Energy z najnowszej kolekcji. Cechą charakterystyczną obuwia jest wyjątkowy, sportowy design. Sportowe buty robocze Lotto Linia butów Lotto Works Energy to profesjonalne obuwie przeznaczone do pracy w warsztacie. Buty wykonane są ze skóry, posiadają antyelektrostatyczne podeszwy, odporne na oleje, smary i inne substancje. Są odporne […]

Urządzenie do obsługi automatycznych skrzyń biegów Launch w Inter Cars SA
Urządzenie do obsługi automatycznych skrzyń biegów Launch w Inter Cars SA

CAT-501+ to nowe urządzenie do obsługi automatycznych skrzyń biegów firmy Launch. Produkt jest obecnie dostępny wyłącznie w ofercie Inter Cars SA. Nowość w Inter Cars SA – urządzenie CAT-501+ CAT-501+ to w pełni zautomatyzowana jednostka, służąca do wymiany oleju oraz płukania automatycznych przekładni w samochodach osobowych i dostawczych. Proces obsługowy urządzenia oparty jest na tzw.  […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!