Wyszukiwarka NGK na smartfony i tablety

, 13 sierpnia 2013, 15:54

Firma NGK Spark Plug Europe wprowadziła na rynek darmową aplikację na telefony i tablety z systemem iOS oraz Android. Wyszukiwarka produktów NGK umożliwia znalezienie właściwej świecy lub sondy lambda. Wbudowany skaner kodów kreskowych ułatwia zaś zarządzanie magazynem.

Dzięki aplikacji NGK z wyszukiwarką produktów można znaleźć odpowiednią świecę, sondę, przewody zapłonowe lub cewkę do danego samochodu. Daje ona dostęp do najbardziej aktualnej bazy danych NGK i do szczegółowych danych o produktach, włącznie z ich zdjęciami.

Potrzebny produkt można znaleźć na kilka sposobów: po grupach produktów, producentach lub po samochodach. Lub po prostu wpisując przeznaczenie produktu. Wszystkie znalezione informacje można zapisać lub wysłać do innych osób mailem lub przez Facebook.

Jeśli telefon komórkowy posiada wbudowany aparat, można także skanować kody kreskowe umieszczone na produkcie. W ten sposób zaledwie w kilka sekund można sprawdzić, do jakich pojazdów przeznaczony jest dany produkt NGK.

– „Aplikacja z wyszukiwarką produktów NGK z pewnością ułatwi pracę dystrybutorom i warsztatom, a mechanikom oraz klientom indywidualnym umożliwi szybkie znalezienie właściwego produktu do danego auta” – komentuje Benjamin Bachmeier z Działu Marketingu NGK Spark Plug Europe, odpowiedzialny za wprowadzenie tej aplikacji na rynek – „Musimy od razu zaznaczyć, że chociaż aplikacja jest już gotowa, cały czas pracujemy nad jej ulepszaniem. W związku z tym zachęcamy do nadsyłania wszelkich uwag i sugestii dotyczących wprowadzonej aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych błędów poprzez Ustawienia” – dodał.

Dowiedz się więcej

Świece zapłonowe NGK w nagrodzonym silniku
Świece zapłonowe NGK w nagrodzonym silniku

Zaprezentowany niedawno silnik Ford 1.0 Ecoboost został wyróżniony przez Magazyn Engine Technology International tytułami „Silnika Roku 2012”, „Najlepszego z nowych silników” oraz „Najlepszego silnika poniżej 1,0 l”. Producentem świec zapłonowych do tej jednostki jest NGK. Silnik 1.0 Ecoboost z turbo zasilaniem oraz bezpośrednim wtryskiem ma zastąpić 4-cylindrowy model 1.6 l. Nowy, 3-cylindrowy silnik o mocy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!