Zmiana organizacji Komitetu Wykonawczego firmy NTN-SNR

17 stycznia 2020, 16:10

Firma NTN-SNR ogłasza zmianę organizacji Komitetu Wykonawczego, powołując Christophe’a Idelona na stanowisko wiceprezesa, odpowiedzialnego za dział Automotive Aftermarket. Stanowisko obejmuje po Jean-Francois Debrossie, który opuścił grupę.

Christophe Idelon, NTN-SNR

Christophe Idelon, od 5 lat dyrektor handlowy Automotive Aftermarket na Europę Zachodnią, w dniu dzisiejszym przejmuje kierownictwo nad działem Automotive Aftermarket i obejmuje stanowisko wiceprezesa.

Z wykształcenia inżynier, absolwent ENSAM (francuskiej politechniki z siedzibą w Paryżu), dołącza do grupy w 1990 roku i jest odpowiedzialny za sprzedaż na licznych stanowiskach. Przez 3 lata pełni funkcję dyrektora sprzedaży w dziale przemysłu w Niemczech, od 2003 roku jest dyrektorem handlowym w dziale przemysłu, a w 2005 roku zostaje dyrektorem handlowym w dziale lotniczym firmy, aby w końcu w 2015 roku dołączyć do Automotive Aftermarket.

Christophe Idelon oświadczył:

– To dla mnie wielki zaszczyt, dziękuję Prezesowi za zaufanie, którym mnie obdarzył. Bardzo zależy mi na dalszym rozwoju firmy poprzez ciągłe zwiększanie zadowolenia naszych klientów oraz propagowanie cenionych marek grupy NTN i utrwalanie ich silnej pozycji na rynku OEM.

Zmiana organizacji wchodzi w życie od dzisiaj, Christophe Idelon dołącza do Komitetu Wykonawczego grupy i będzie bezpośrednio podlegał Alain’owi Chauvinowi, dyrektorowi generalnemu NTN na Europę i Afrykę.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!