Integracja Fuchs i Statoil

9 grudnia 2015, 14:37

W związku z przejęciem przez Fuchs Petrolub SE spółki Statoil Fuel & Retail Lubricants, z dniem 1 października rozpoczął się proces integracji obu spółek, również w Polsce.

Obecnie Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o. oraz Statoil Fuel & Retail Lubricants Poland Sp. z o.o. funkcjonują jako odrębne firmy w ramach tej samej Grupy. Wszystkie umowy zawarte przez Statoil z klientami pozostają aktualne, a klienci w dalszym ciągu obsługiwani są przez tę firmę i dotychczasowych przedstawicieli handlowych.

W 2016 roku, w procesie fuzji dojdzie do połączenia obu spółek, a Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.  przejmie na siebie wszystkie zobowiązania Statoil Fuel & Retail Lubricants.

Proces pełnej integracji zakończy się z dniem 1 października 2018 roku. Wszyscy klienci o zachodzących zmianach będą informowani na bieżąco. 

Dowiedz się więcej

FUCHS przejmuje Statoila
FUCHS przejmuje Statoila

Kilka dni temu informowaliśmy o transakcji przejęcia przez FUCHS PETROLUB SE firmy PENTOSIN, zajmującej się produkcją środków smarnych. Okazało się, że to dopiero początek rynkowej ekspansji FUCHS. Przedsiębiorstwo poinformowało właśnie o zakupie spółki Statoil Fuel & Retail Lubricants Szwecja AB (SFR Lubricants). Spółka FUCHS PETROLUB SE podpisała umowę kupna wszystkich akcji spółki Statoil Fuel & […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!